Przegląd tanich głośników bezprzewodowych

Przegląd tanich głośników bezprzewodowych

Przegląd tanich głośników bezprzewodowych

Możliwość komentowania Przegląd tanich głośników bezprzewodowych została wyłączona

W ostatnich kilkunastu latach doszło do tak dużych zmian technologicznych, że tradycyjny gry hazardowe maszyny hot spot za darmo bez rejestracji dostępny jest online, zaś muzyki możemy słuchać z serwisów streamingowych. Z popularnością Spotify, Tidala czy choćby Youtube’a związane jest zwiększone zainteresowanie rynkiem głośników bezprzewodowych. Dziś te niewielkie urządzenia o całkiem sporej mocy mogą nam zapewnić muzykę na wakacjach, domowych imprezach. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się najciekawszym modelom, które można kupić w niskiej cenie.

Tronsmart T6 Mini

Zaczynamy od jednego z najbardziej cenionych i coraz bardziej popularnych w naszym kraju głośników. Tronsmart T6 Mini to mały i stylowy model, który bez trudu kupimy w cenie poniżej 100 złotych. Ma on wymiary 92 x 120 mm przy niewiele ponad 500 g wagi. Zapewnia moc rzędu 15 W, dzięki czemu można liczyć na całkiem duży poziom głośności. Jego największą chyba zaletą jest pojemna bateria 2500 mAh. Wystarcza ona bowiem nawet na 24 godziny pracy. Dzięki temu nie tylko zapomnimy o jego częstym ładowaniu, lecz również przyda się nam na biwak czy też w miejsca, gdzie nie będziemy mieć za bardzo elektryczności. Ma całkiem dobre pasmo przenoszenia, zasięg bluetooth do 30 metrów. Tronsmart T6 Mini cechuje się także wodoodpornością na poziomie IPX6. Oznacza to, że nie wrzucimy go co prawda do basenu czy pod prysznic, jednak bez trudu radzić sobie może w małym deszczu czy przy basenie. Warto wspomnieć o tym, że może on pracować w trybie TWS. Łączy się ze sobą dwa identyczne głośniki, które stworzą dla nas zestaw stereo. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że można go często kupić za 60 czy 70 złotych, to zyskamy w bardzo dobrej cenie komplet 2 głośników, które świetnie sprawdzą się w różnych warunkach.

JBL GO 2

W cenie około 100 złotych kupimy JBL GO 2. Nie da się ukryć, że w ostatnich latach JBL wyrosło a jednego z liderów na rynku urządzeń muzycznych. Prezentowany przez nas model stanowi bodajże najmniejszy i najtańszy produkt w tej kategorii z katalogu JBL. Jest to o wiele mniejszy model w porównaniu do poprzedniego głośnika. Posiada bowiem wymiary 7.12 x 8.6 x 3.16 mm i waży ledwie 180 gram. Jego moc to 3 W, a akumulator pozwala na około 5 godzin pracy. Mimo takich rozmiarów także jest w stanie zapewnić całkiem wysoką jakość muzyki, a przy tym odznacza się on klasą wodoszczelności IPX7. Dzięki temu można z nim bez przeszkód pływać w basenie, słuchać muzyki pod prysznicem. Można go znaleźć w kilku wariantach kolorystycznych.

Creative Stage Air

Mniej więcej w cenie 140-150 złotych możemy kupić głośnik Creative Stage Air. Jest to nietypowa propozycja na naszej liście, albowiem pełni on także funkcję ekonomicznego soundbara. Cechuje się on całkiem stylowym wyglądem, a przy tym ma większe wymiary: 410 x 70 x 78 mm oraz wagę 910 gram. Choć wciąż mamy do czynienia z głośnikiem bezprzewodowym, to jednak może on przy komputerze lub telewizorze pełnić funkcję soundbara. Jego akumulator o pojemności 2200 mah powinien pozwolić na około 6 godzin muzyki. Moc wyjściowa tego urządzenia wynosi 2 x 5 W. Zapewnia całkiem czysty i wyraźny dźwięk, bas. Można go również połączyć z TV lub komputerem dzięki wejściu jack 3,5 mm. Szkoda, że zabrakło miejsca na wejście HDMI, jednak wtedy zapewne cena byłaby wyższa.

1002 / zawsz

podobne wpisy

Inwestycje w jachty coraz popularniejsze

Możliwość komentowania Inwestycje w jachty coraz popularniejsze została wyłączona

8 rzeczy, które trzeba zabrać na obóz sportowy

Możliwość komentowania 8 rzeczy, które trzeba zabrać na obóz sportowy została wyłączona

Czy lato, to najlepsza pora na ślub i wesele?

Możliwość komentowania Czy lato, to najlepsza pora na ślub i wesele? została wyłączona

Egzotyczne wyjazdy Polaków

Możliwość komentowania Egzotyczne wyjazdy Polaków została wyłączona

Podczas powodzi pamiętaj o zwierzętach. Jeże

Możliwość komentowania Podczas powodzi pamiętaj o zwierzętach. Jeże została wyłączona

Jak się przygotować na kryzysowe sytuacje w podróży

Możliwość komentowania Jak się przygotować na kryzysowe sytuacje w podróży została wyłączona

Herbata Earl Grey – ciekawostki

Możliwość komentowania Herbata Earl Grey – ciekawostki została wyłączona

Najlepsze kamerki sportowe do 500 złotych

Możliwość komentowania Najlepsze kamerki sportowe do 500 złotych została wyłączona

Uważaj na brudne banknoty

Możliwość komentowania Uważaj na brudne banknoty została wyłączona

Jak jeździć samochodem w zimie

Możliwość komentowania Jak jeździć samochodem w zimie została wyłączona

Europejskie festiwale muzyczne 2018 – jak dotrzeć

Możliwość komentowania Europejskie festiwale muzyczne 2018 – jak dotrzeć została wyłączona

Mundial 2018. Grupa G: Belgia, Anglia, Tunezja, Panama

Możliwość komentowania Mundial 2018. Grupa G: Belgia, Anglia, Tunezja, Panama została wyłączona

Create AccountLog In Your Account