Gdzie szukać najlepszych bonusów bukmacherskich?

Gdzie szukać najlepszych bonusów bukmacherskich?

Gdzie szukać najlepszych bonusów bukmacherskich?

Możliwość komentowania Gdzie szukać najlepszych bonusów bukmacherskich? została wyłączona

Eksplozja popularności w branży zakładów sportowych wiąże się z bardzo dużą konkurencją dla bukmacherów, dlatego też operatorzy prześcigają się w szukaniu sposobów na przekonanie do siebie nowych klientów. Wciąż najpopularniejszą metodą na przyciągnięcie nowych klientów i zatrzymanie ich przy sobie są premie. Z tego powodu większość bukmacherów nagradza swoich graczy różnymi bonusami. Czym są bonusy bukmacherskie i jak znaleźć te najbardziej atrakcyjne?

Czym są bonusy bukmacherskie?

W skrócie, bonusy bukmacherskie to narzędzia marketingowe wykorzystywane przez operatorów. Służą one do promowania biznesu. Mogą one mieć formę gotówki, specjalnych ofert albo turniejów i programów VIP. Bonusy są przyznawane, gdy gracz zarejestruje się, postawi zakład lub wpłaci pieniądze na swoje konto. Bonusy w biznesie bukmacherskim nie różnią się specjalnie od tych stosowanych w kasynach online albo promocji w zwykłych sklepach. Mają ostatecznie ten sam cel – przyciągnąć klientów i zatrzymać ich przy sobie.

Chociaż branża bukmacherska oferuje wiele rodzajów atrakcyjnych bonusów, zasady ich przyznawania są z reguły takie same. Bukmacherzy korzystają z ofert, aby pozyskać i utrzymać klientów w swoim biznesie, dając im w zamian różne korzyści: darmową gotówkę na zakłady, ubezpieczenie zakładu albo cashback, czyli popularny zwrot gotówki stosowany na przykład przez operatorów kart kredytowych/debetowych.

Popularne rodzaje bonusów bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie występują w wielu odmianach, ale wszystkie sprowadzają się do kilku powszechnie spotykanych kategorii. W tym artykule omówimy najczęściej spotykane bonusy bukmacherskie.

Bonus od depozytu – w tych premiach stawka bonusu uzależniona jest od naszej wpłaty. Bonusy od depozytu stanowią najbardziej powszechne bonusy w branży bukmacherskiej. Gracz otwiera konto i deponuje określoną kwotę. Bukmacher z kolei daje graczowi równowartość pierwszej lub drugiej wpłaty. Na przykład: jeśli gracz wpłaca 100 zł, bukmacher przelewa na saldo bonusowe drugie tyle. Ostatecznie gracz rozpoczyna grę z budżetem 200 zł. Bonus ten ma różne ograniczenia, podobnie jak wszystkie premie. Najczęściej dotyczą one minimalnej i maksymalnej kwoty, jaką gracz może postawić oraz wartości wygranej, którą może uzyskać z zakładu. Kwoty ta różnią się w zależności od bukmachera.

Bonus w postaci darmowych zakładów – bonus ten działa tak samo jak bonus od depozytu, jednakże daje on graczowi swobodę wykorzystania bonusu jako sumy ryczałtowej lub podzielenia go na różne zakłady. Na przykład: gracz może postawić 50 zł i otrzymać 50 zł w formie premii. Zamiast postawić pełną stawkę 100 zł, gracz może postawić tylko część tej kwoty, np. 60 zł. W zależności od bukmachera bonus ten ma swoje ograniczenia. Większość z nich jest podobna do bonusu od depozytu. Inne ograniczenia obejmują krótki termin realizacji, np. 3 albo 7 dni.

Bonus od rejestracji – bonus od rejestracji nie jest powszechnie spotykany. W tym wypadku gracz otrzymuje od kasyna drobny upominek tylko za sam fakt założenia konta. Niektórzy operatorzy wymagają jeszcze potwierdzenia danych osobowych i przejścia przez procedurę weryfikacji tożsamości. Bonusy tego typu nie są wysokie i najczęściej oznaczają możliwość złożenia niewysokiego zakładu na wybrane dyscypliny sportowe. Wciąż można je spotkać w domach bukmacherskich online, ale są one dość rzadkie.

Bonus za wygraną od pierwszego zakładu – w tym bonusie gracz otrzyma nagrodę, gdy wygra swój pierwszy zakład. W przypadku tej premii często spotykanym ograniczeniem jest limit minimalnej kwoty zakładu kwalifikującego do otrzymania tego bonusu. Wygrany bonus za pierwszy zakład może zostać wypłacony razem z wygraną.

Gdzie szukać najlepszych bonusów u bukmacherów?

Powyższa lista oczywiście nie wyczerpuje pełnej oferty bonusowej spotykanej w polskich domach bukmacherskich w Internecie. Spotkać jeszcze można na przykład ubezpieczenia zakładów, które wypłacają nam pieniądze nawet w przypadku niepowodzenia i inne premie. Gdzie jednak szukać najlepszych bonusów?

Przede wszystkim warto regularnie sprawdzać witryny samych domów bukmacherskich. Wiele z nich wysyła graczom specjalne newslettery, w których znajdują się informacje na temat nowo wprowadzanych promocji. Warto mieć konta na kilku portalach i być na bieżąco z ich ofertą. Niektóre premie trwają bowiem przez jeden albo kilka dni i jeśli chcemy z nich skorzystać, powinniśmy działać szybko – zaraz po otrzymaniu SMS-a z informacją.

Z pomocą przychodzą także specjalistyczne portale, na których znajdziemy nie tylko opisy legalnych domów bukmacherskich, ale również specjalne kody bonusowe uprawniające nas do uzyskania bonusów po rejestracji.

Kilka słów na koniec

Jak wspomnieliśmy wcześniej w tym artykule, gdy w wolnym czasie będziemy szukali nowych premii, powinniśmy pamiętać, iż bonusu nie można spieniężyć od razu. Liczba obrotów (zakładów), które musimy wykonać, zanim będziemy mogli wypłacić bonus w gotówce, różni się w zależności od bukmachera. Niektórzy wymagają jednorazowego obrotu, co oznacza, że musimy postawić całość swojego bonusu tylko raz, podczas gdy inni wymagają, abyśmy obrócili swój bonus kilka razy. Im mniej razy musisz obrócić bonusem, tym lepiej.

Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na minimalne kursy wymagane przy obrocie bonusem. U większości bukmacherów minimalny kurs mieści się w granicach 1.50.

1159 / 29-6-23

podobne wpisy

Huawei odczuwa skutki zakazów technologii w pierwszym kwartale

Możliwość komentowania Huawei odczuwa skutki zakazów technologii w pierwszym kwartale została wyłączona

Co cudzoziemcy sądzą o Polakach i co wiedzą o Polsce?

Możliwość komentowania Co cudzoziemcy sądzą o Polakach i co wiedzą o Polsce? została wyłączona

Oryginalna atrakcja weselna: karykatury na żywo

Możliwość komentowania Oryginalna atrakcja weselna: karykatury na żywo została wyłączona

Targi Turystyki Studenckiej w Warszawie i Krakowie

Możliwość komentowania Targi Turystyki Studenckiej w Warszawie i Krakowie została wyłączona

Zmiany, jakie czekają branżę hazardową w najbliższych latach

Możliwość komentowania Zmiany, jakie czekają branżę hazardową w najbliższych latach została wyłączona

100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości – wystawa

Możliwość komentowania 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości – wystawa została wyłączona

Ślub i wesele w czwartek – atrakcje

Możliwość komentowania Ślub i wesele w czwartek – atrakcje została wyłączona

Chusty i nosidełka dobre także podczas wakacji

Możliwość komentowania Chusty i nosidełka dobre także podczas wakacji została wyłączona

Popularne rasy kotów

Możliwość komentowania Popularne rasy kotów została wyłączona

Skandalista i noblista – Robert Koch

Możliwość komentowania Skandalista i noblista – Robert Koch została wyłączona

Mundial 2018. Grupa G: Belgia, Anglia, Tunezja, Panama

Możliwość komentowania Mundial 2018. Grupa G: Belgia, Anglia, Tunezja, Panama została wyłączona

Kandydat na prezydenta USA i polska Wikipedia

Możliwość komentowania Kandydat na prezydenta USA i polska Wikipedia została wyłączona

Create AccountLog In Your Account