Znane polskie komedie romantyczne

Znane polskie komedie romantyczne

Znane polskie komedie romantyczne

Możliwość komentowania Znane polskie komedie romantyczne została wyłączona

Oferowany nam przez kasyno online niejeden darmowe gry slot bywa czymś pozytywnym lub negatywnym. Podobnie z komediami romantycznymi w Polsce, które w ostatnich latach namnożyły się niczym grzyby po deszczu. Postanowiliśmy przyjrzeć się filmom, które zasługują na uwagę widzów.

Nigdy w życiu!

Ekranizacja bestsellerowej powieści Katarzyny Grocholi z 2004 roku to ciekawa propozycja dla widzów, która znacząco odróżnia się od tego, co dziś serwują nam twórcy. Judyta Kozłowska to dojrzała kobieta, która poświęciła się rodzinie. Dorabia sobie jako redaktorka w czasopiśmie dla kobiet. Jej świat zawala się w momencie, gdy na jaw wychodzi romans jej męża. Zrozpaczona kobieta musi zacząć wszystko na nowo. Decyduje się na kupno działki pod Warszawą i budowę domu. Wkrótce na jej drodze pojawia się Adam. Tytuł ten to ciekawy film, w którym nie mamy do czynienia wyłącznie z młodymi i bogatymi mieszkańcami stolicy. Pokazuje również rozterki miłosne osób przed 40. rokiem życia.

Tylko mnie kochaj

2 lata później Ryszard Zatorski nakręcił kolejną komedię romantyczną. Nowy film tworzony był w pewnym sensie na modłę amerykańskich komedii romantycznych. Michał to młody i przystojny współwłaściciel firmy architektonicznej z Warszawy. Pewnego dnia do jego drzwi puka mała dziewczynka, która oznajmia, że Michał jest jej ojcem i w najbliższym czasie ma się nią zająć. To rozpoczyna całą lawinę dziwnych sytuacji. Jednocześnie Michał poznaje w firmie Julię, z którą zaczyna go łączyć coś więcej.

Planeta Singli

Planeta Singli to wielki hit z 2016 roku, który doczekał się całej Trylogii. Tomek Wilczyński to showman, który prowadzi niezwykle popularny program w telewizji. Jednocześnie co chwile spotyka się z innymi kobietami. Pewnego dnia poznaje w restauracji Anię, romantyczną nauczycielkę muzyki, która marzy o rycerzu na białym koniu. Tomek proponuje dziewczynie współpracę – będzie umawiać się przez aplikację na randki, a potem zdawać mu relację. Na ich podstawie Tomek zaczyna tworzyć bohaterów kukiełkowych w swoim programie. Szybko okazuje się to ogromnym sukcesem. Z czasem jednak Anię i Tomka zaczyna łączyć coś więcej, choć o tym jeszcze nie wiedzą.

Listy do M.

Listy do M. z 2011 roku można w pewnym sensie nazwać polskim odpowiednikiem kultowego To właśnie miłość. Jest to typowy film świąteczny, gdzie poznajemy 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy właśnie w tym okresie odkrywają miłość lub przeżywają rozterki sercowe. Twórcy zebrali tu całą plejadę gwiazd, które stety lub niestety później na lata zagościły w tej kategorii filmowe. Mowa o Piotrze Adamczyku, Romie Gąsiorowskiej, Macieju Stuhrze, Tomku Karolaku. Listy do M. jak do tej pory, doczekały się aż 4 części.

Mała wielka miłość

Film z 2008 roku to nieco ciekawa propozycja na temat stosunków polsko-amerykańskich. Joanna wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, gdzie wdaje się w romans z przystojnym prawnikiem. Wraca jednak do Polski, a niedługo okazuje się, że jest w ciąży. Chce znów pojechać do USA, aby rozmówić się z Ianem. Ten jednak przyjeżdża do Warszawy. Początkowo negatywnie nastawiony do bycia ojcem, zmienia jednak swoje podejście. Traci jednak pracę, psuje relacje z Joanną i musi odnaleźć się w Polsce. To dopiero początek jego nowego życia w Polsce.

Na naszej liście wymienić możemy również takie filmy jak: Kochaj i rób co chcesz, Rozmowy nocą, Piąta pora roku, Zakochany anioł, Ławeczka.

1002 / zawsz

podobne wpisy

Misje kosmiczne w 2021 – co nas czeka?

Możliwość komentowania Misje kosmiczne w 2021 – co nas czeka? została wyłączona

Zmiany, jakie czekają branżę hazardową w najbliższych latach

Możliwość komentowania Zmiany, jakie czekają branżę hazardową w najbliższych latach została wyłączona

Podróże po słynnych kasynach świata

Możliwość komentowania Podróże po słynnych kasynach świata została wyłączona

Niepodległość – konkurs w 100-lecie odzyskania niepodległości

Możliwość komentowania Niepodległość – konkurs w 100-lecie odzyskania niepodległości została wyłączona

Czy okna narożne, to dobry pomysł?

Możliwość komentowania Czy okna narożne, to dobry pomysł? została wyłączona

Plaże dla naturystów w Polsce

Możliwość komentowania Plaże dla naturystów w Polsce została wyłączona

Orientalna kuchnia dla wegetarian

Możliwość komentowania Orientalna kuchnia dla wegetarian została wyłączona

Polski bohater II wojny światowej – plebiscyt

Możliwość komentowania Polski bohater II wojny światowej – plebiscyt została wyłączona

Wyjeżdżasz? Pamiętaj o zabezpieczeniu mieszkania

Możliwość komentowania Wyjeżdżasz? Pamiętaj o zabezpieczeniu mieszkania została wyłączona

Satyra w Sosnowcu

Możliwość komentowania Satyra w Sosnowcu została wyłączona

Jak przygotować się do wiosny

Możliwość komentowania Jak przygotować się do wiosny została wyłączona

Dlaczego wzrasta popularność kantorów internetowych?

Możliwość komentowania Dlaczego wzrasta popularność kantorów internetowych? została wyłączona

Create AccountLog In Your Account