Niecodzienne atrakcje weselne

10 pomysłów na rzadkie atrakcje weselne

Istnieje szereg popularnych atrakcji weselnych, ale część przyszłych par młodych planując swoje wesele, rozważa także atrakcje mniej znane. Rzadziej spotykane, a równocześnie pozytywnie zaskakujące gości zaproszonych na weselną uroczystość.

Oto lista 10 niecodziennych i oryginalnych atrakcji. Czasem nieco szalonych, ale wartych poznania. Nasze propozycje mają za zadanie zainspirować osoby, które poszukują alternatywnych atrakcji na wesele.

1) Karykaturzysta weselny

Coraz częstszą, choć wciąż mało znaną atrakcją na weselu, staje się obecność karykaturzysty. W swoim kąciku profesjonalny rysownik tworzy portrety wszystkich chętnych weselnych gości. Atrakcja nieinwazyjna czyli nie przeszkadzająca pozostałym gościom wesela – oprócz tych, którzy w tej chwili pozują do karykatury oraz kibicują artyście podczas pracy. Dowcipne portrety są w stanie doprowadzić niektórych do łez radości. I o to chodzi – o jak najlepszą zabawę uczestników wesela. Przy okazji powstanie pamiątka. Osoby narysowane na pewno zapamiętają gdzie i w jakich okolicznościach powstała ich humorystyczny portret. Świetna alternatywa do dosyć oklepanej fotobudki, a efekt pracy karykaturzysty, to na pewno coś innego, niż zdjęcia weselnego fotografa.

rysownik na wesele karykatury karykaturzysta niecodzienne atrakcje na wesele Białystok weselne
Najlepszy rysownik karykatur z Karykatury.com potrafi wyczarować takie portrety zaledwie w 100 sekund. Jeśli rzadkie atrakcje weselne, to coś co sprawi, że goście zapamiętają tę uroczystość na długo

2) Pokazy artystyczne na żywo

Muzyka i taniec, to nieodłączne element każdego wesela. Nic dziwnego, że podczas takiej uroczystości można zorganizować mini koncert. Może to być występ wokalny uzdolnionej, nastoletniej kuzynki państwa młodych lub występ profesjonalnego muzyka lub wokalisty (wokalistki). Albo pokaz tańca towarzyskiego – dwójki gości wesela (kogoś z rodziny państwa młodych) lub profesjonalnej lub półprofesjonalnej pary tanecznej. Występy artystów z rodziny oczywiście nie wiąże się z zapłatą honorarium, a za występy profesjonalistów trzeba oczywiście zapłacić.

3) Karaoke

To opcja, która najczęściej kojarzy się z barami i klubowymi imprezami, ale coraz pojawia się również na imprezach weselnych. Śpiewanie uczestników wesela do podkładu muzycznego trzeba zorganizować kilka godzin po rozpoczęciu wesela, gdy gości wypili już trochę alkoholu i mają śmiałość, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Wspólna zabawa w śpiewanie muzycznych szlagierów jest fajną zabawą i potrafi jeszcze bardziej rozkręcić weselny wieczór. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, spróbować może każdy. I jaka frajda!

4) Food truck

Food truck kojarzy się nam z różnymi imprezami i festiwalami. Ale również ich obecność na weselach staje się coraz bardziej popularna, szczególnie gdy odbywa się ono w plenerze. Goście weselni, oprócz tradycyjnych weselnych przysmaków, mogą tu zasmakować swoich codziennych potraw. Może nie każdy uważa, że jedzenia pizzy, zapiekanki czy hot-doga (to przykłady dań serwowanych z food trucka) to dobre przykłady weselnego menu, ale na pewno dzieci będą wniebowzięte.

5) Iluzjonista

Magiczne pokazy stają się coraz częstszym elementem weselnych uroczystości. Wynajęci do tego celu specjaliści od magii oczarowują nie tylko najmłodszych uczestników tych imprez, ale również dorosłe pokolenie obecne na weselu. Show, jakie bardzo często potrafią urządzić magicy, wywołuje zachwyt chyba u każdego. Dla niektórych może być inspiracją, aby przy innej okazji, samodzielnie spróbować swoich sił jako specjalista od iluzji.

6) Fire show

Fire show, czyli pokaz ogni, to kolejna atrakcja na wieczorny etap wesela. Wszyscy wychodzą na świeże powietrze i są świadkami niesamowitego pokazu ognistych tricków przygotowanych przez specjalistów tej sztuki. Feeria barw powoduje, że to widowisko pozostaje na długo w pamięci.

7) Tlenowy bar

To opcja niecodzienna i niezwykle rzadko spotykana. Wiele osób, które widzą albo słyszą o niej po raz pierwszy w życiu, zadaje sobie pytanie, na czym ona polega. Chodzi w niej o to, że goście weselni zamiast drinków otrzymują… tlen do wdychania. Taka atrakcja poprawia samopoczucie i dodaje dodatkowej energii do dalszej zabawy podczas wesela.

8) Koło fortuny

Grę w koło fortuny zna chyba każdy. Wracają wspomnienia wielu godzin spędzanych przed telewizorem, gdy podziwialiśmy wiedzę uczestników teleturnieju i trzymaliśmy kciuki za ich wygraną. Teraz sami mamy okazję sami spróbować swoich sił w tej zabawie, szczególnie jeśli pytania są dowcipne. Oprócz zabawy pojawia się element rywalizacji, dzięki czemu wesele może się stać jeszcze bardziej ekscytujące.

9) Kolorowe świece dymne

Ta atrakcja jest znacznie tańszą alternatywą dla pokazu sztucznych ogni (fajerwerków). Wielokolorowe świece dymne to okazja do zrobienia efektownych zdjęć przez fotografa, uwieczniającego weselną zabawę.

10) Studio tatuaży z henny

Tatuaże z henny są oryginalną i zdobywającą coraz większą popularność weselną atrakcją. To świetna zabawa, na którą wielu z nas nie miała wcześniej odwagi. Piękne wzory zostają na skórze jeszcze przez jakiś czas, co pozwalają na wspólne wspomnienia po udanym weselu, na którym zostały one stworzone.

Niecodziennych atrakcji weselnych z każdym rokiem przybywa. Organizatorzy wesel wpadają na coraz bardziej oryginalne pomysły po to, aby wesele było przez uczestników mile wspominane przez kolejne lata.

Niecodzienne i rzadkie atrakcje weselne: (c) SuperPolonia.info

Zobacz też:
> Atrakcje weselne na Mazowszu

podobne wpisy

Polski karykaturzysta w szkole w South Hackensack, NJ

Możliwość komentowania Polski karykaturzysta w szkole w South Hackensack, NJ została wyłączona

Weselne porady i ciekawostki

Możliwość komentowania Weselne porady i ciekawostki została wyłączona

Jak się przygotować na kryzysowe sytuacje w podróży

Możliwość komentowania Jak się przygotować na kryzysowe sytuacje w podróży została wyłączona

Przegląd tanich głośników bezprzewodowych

Możliwość komentowania Przegląd tanich głośników bezprzewodowych została wyłączona

Jak rozszyfrować znaczenie snów?

Możliwość komentowania Jak rozszyfrować znaczenie snów? została wyłączona

Gdzie w podróż poślubną? Kilka porad

Możliwość komentowania Gdzie w podróż poślubną? Kilka porad została wyłączona

Bonus powitalny w kasynie online

Możliwość komentowania Bonus powitalny w kasynie online została wyłączona

Co zapominamy z hoteli. Zdziwisz się?

Możliwość komentowania Co zapominamy z hoteli. Zdziwisz się? została wyłączona

Atrakcje na wesele Białystok oraz województwo podlaskie

Możliwość komentowania Atrakcje na wesele Białystok oraz województwo podlaskie została wyłączona

Konkurs rysunku satyrycznego – temat: Wielokulturowość

Możliwość komentowania Konkurs rysunku satyrycznego – temat: Wielokulturowość została wyłączona

Wybór najlepszego kasyna online

Możliwość komentowania Wybór najlepszego kasyna online została wyłączona

Reisefieber czyli stres przed podróżą

Możliwość komentowania Reisefieber czyli stres przed podróżą została wyłączona

Create AccountLog In Your Account