Fotobudka na wesele – atrakcja czy nie?

Fotobudka na wesele

Atrakcje na wesele: fotobudka

Imprezy okolicznościowe, to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy dla zaproszonych gości. Bliższa oraz dalsza rodzina a także znajomi oczekują, że organizatorzy zapewnią im wspaniałą rozrywkę. Aby tak się stało, należy pomyśleć o ciekawych atrakcjach. Jednym z pomysłów na atrakcję weselną jest fotobudka.

Chyba każdy lubi robić sobie zdjęcia, a szczególnie z bliskimi. Później fotografie trafią na lodówkę, albo do rodzinnego albumu i będą wspaniałą pamiątką na długo. W ostatnich latach pary młode coraz częściej decydują się na wynajęcie fotobudki. To zabawa uniwersalna, bo robienie sobie śmiesznych zdjęć w gronie znajomych oraz rodziny podoba się zarówno starszym, jak i młodszym. Tym drugim przede wszystkim. Fotobudka jest uzupełnieniem zabawy na parkiecie z DJ-em lub zespołem grającym muzykę. Jest urozmaiceniem weselnej zabawy.

Jaki rodzaj fotobudki wybrać?

Zanim państwo młodzi zdecydują się na jedną z opcji fotobudki, powinni rozważyć wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Większość firm oferuje dmuchane oraz drewniane fotokabiny, które zapewniają możliwość wejścia do środka, specjalistyczne oświetlenie oraz ustawienie oryginalnego tła do zdjęć. Oczywiście należy przemyśleć, gdzie to urządzenie miałoby stanąć. Jeśli nowożeńcy mają wynajętą salę o małej powierzchni, wypożyczenie dmuchanej lub drewnianej konstrukcji może okazać się niewykonalne. Jednak taka fotobudka wygląda znacznie lepiej niż na przykład jej kartonowy odpowiednik.

Znacznie mniej miejsca zajmuje tak zwane fotolustro, ale tu należy liczyć się z tym, że nie ma możliwości ustawienia oryginalnego tła, ale za to są dostępne różnego rodzaju ramki, które można wykorzystać, aby zdjęcia były ciekawsze. Hitem ostatnich miesięcy jest fotobudka typu retro, która idealnie sprawdzi się na wesele w klimacie vintage. Niedużą maszynę można postawić niemal w każdym miejscu.

karykaturzysta na wesele karykatury cena atrakcje weselne
Fotobudka ciekawostki. Ciekawą alternatywą dla fotobudki jest błyskawicznie rysujący karykaturzysta eventowy

Gadżety, czyli 90% sukcesu

Oprócz samego narzędzia do wykonywania fotografii, ważną częścią atrakcji są gadżety. Wszystkie firmy od fotobudek oferują zestawy, które zawierają między innymi tabliczki z różnego rodzaju śmiesznymi napisami. Również peruki, maski, sztuczne wąsy, okulary, brody. Wybór jest szeroki, ale najczęściej właściciele fotobudek proszą o zdecydowanie się na jeden lub dwa zestawy, które są potem dołączane do maszyny fotografującej. Nie ma sensu dawać gościom do wyboru kilkudziesięciu możliwości przebierania się, ponieważ wtedy nie będą w stanie szybko podjąć decyzji. W fotobudce chodzi o to, aby wszyscy zainteresowani zdążyli wziąć udział w zabawie, więc kolejne przebieranki i zdjęcia powinny iść dość sprawnie a zwykle pilnuje tego asystent firmy, od której wynajmujemy maszynę.

Fotobudka na wesele – podsumowanie

Dobrze zdecydować się na fotobudkę o kompaktowych wymiarach, z ograniczoną ilością gadżetów. Informacje o najlepszych firmach zajmujących się wypożyczaniem maszyn tego typu znajdziemy na większości blogów o tematyce ślubnej. Warto także przeczytać fora internetowe, które są kopalnią doświadczeń par młodych biorących śluby wcześniej. Istotne jest także zwrócenie uwagi, jakie dana firma otrzymała opinie od klientów. Po gruntownym sprawdzeniu będziemy mieć pewność, że nie zostaniemy oszukani, a zabawa z fotobudką podczas wesela stanie się pięknym wspomnieniem.

Fotobudka na wesele: (c) SuperPolonia.info

Inne weselne porady:
> Opiekunka dzieci na weselu
> Jaki plan stołów weselnych?

podobne wpisy

Mundial 2018. Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka

Możliwość komentowania Mundial 2018. Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka została wyłączona

Jedz ryby na zdrowie

Możliwość komentowania Jedz ryby na zdrowie została wyłączona

Tysiąc informacji od SuperPolonia.info

Możliwość komentowania Tysiąc informacji od SuperPolonia.info została wyłączona

Góry zimą. Jak przygotować się do wyprawy?

Możliwość komentowania Góry zimą. Jak przygotować się do wyprawy? została wyłączona

Jak rozszyfrować znaczenie snów?

Możliwość komentowania Jak rozszyfrować znaczenie snów? została wyłączona

Konkurs na plakat Instytutu Polskiego w Wiedniu

Możliwość komentowania Konkurs na plakat Instytutu Polskiego w Wiedniu została wyłączona

Incentive travel – wyjazdy firmowe

Możliwość komentowania Incentive travel – wyjazdy firmowe została wyłączona

Monachium. Polacy na Kongresie Regionalnym Świadków Jehowy

Możliwość komentowania Monachium. Polacy na Kongresie Regionalnym Świadków Jehowy została wyłączona

Kołobrzeg – miasto wypoczynku

Możliwość komentowania Kołobrzeg – miasto wypoczynku została wyłączona

Jak podróżować podczas pandemii?

Możliwość komentowania Jak podróżować podczas pandemii? została wyłączona

Manufaktura Satyry 2015 – wyniki

Możliwość komentowania Manufaktura Satyry 2015 – wyniki została wyłączona

Kolonia taneczna – nad morzem, w górach czy nad jeziorem?

Możliwość komentowania Kolonia taneczna – nad morzem, w górach czy nad jeziorem? została wyłączona

Create AccountLog In Your Account