Kontakt

Kontakt

 

• Jeśli masz informację, propozycję – zapraszamy do kontaktu.

• Publikujemy informacje promocyjne (portale: SuperPolonia.info, Sadurski.com, Anegdoty.pl, Satyryczny.com i nie tylko).  Jest możliwość umieszczenia linka w istniejących już tekstach. Kontakt:

dobryhum@wa.onet.pl

SuperPolonia.info

Wystartowaliśmy w 2011 r., a siedzibą naszej redakcji jest Warszawa. W 2018 r. zmieniliśmy layout, aby dobrze wyglądać w każdym urządzeniu podłączonym do sieci Internet. Każdego miesiąca publikujemy kilkanaście interesujących informacji. Wciąż gdzieś podróżujemy i poznajemy ciekawe miejsca. Jak nie Polska, to inny kraj.

O czym piszemy

Głównie o podróżach. Przedstawiamy kraje, miasta, ciekawe miejsca i zabytki. Prezentujemy dużo informacji i ciekawostek z Warszawy, Polski i innych krajów. Piszemy o turystyce, branży hotelarskiej. Także o Polakach mieszkających poza Polską i ciekawych inicjatywach polonijnych.

Znajdziesz u nas także inne informacje z różnych dziedzin, mnóstwo ciekawostek, a także rozrywkę, na przykład dowcipy na poprawę humoru.

Informacje o Lublinie co warto zobaczyć atrakcje turystyczne z czego słynie
Polskie miasta i ich atrakcje

Zaproszenie do współpracy

Chciałbyś o czymś napisać, podzielić się ciekawą informacją z naszymi czytelnikami? Zapraszamy do kontaktu.

Uwaga

Za treść artykułów promocyjnych odpowiadają wyłącznie ich autorzy. Klikając w linki i opuszczając SuperPolonia.info, robisz to na swoją odpowiedzialność.

Afryka ciekawostki o Afryce Czarny Ląd
Ciekawostki i informacje o Afryce w SuperPolonia.info

Mamy też inne serwisy internetowe, w przypadku zainteresowania reklamą prosimy o kontakt.

Create AccountLog In Your Account