Kontakt

Kontakt

SuperPolonia.info

• Jeśli masz informację, propozycję – zapraszamy do kontaktu.

• Reklama. Publikujemy informacje promocyjne (portale: SuperPolonia.info, Sadurski.com, Anegdoty.pl).  Jest możliwość umieszczenia linka w istniejących już tekstach. Wystawiamy faktury VAT.

dobryhum@wa.onet.pl

 

SuperPolonia – INFO

Wystartowaliśmy w 2011 r., a siedzibą naszej redakcji jest Warszawa. W 2018 r. zmieniliśmy layout, aby dobrze wyglądać w każdym urządzeniu podłączonym do sieci Internet. Od tego czasu, że statystyki odwiedzin rosną. Każdego miesiąca publikujemy co najmniej kilkanaście interesujących informacji.

Pałac Wiatrów Jaipur Indie atrakcje zabytki ciekawostki

O czym piszemy

Głównie o podróżach. Przedstawiamy kraje, miasta, ciekawe miejsca i zabytki. Prezentujemy dużo informacji i ciekawostek z Polski i innych krajów. Piszemy o turystyce, branży hotelarskiej. Także o Polakach mieszkających poza Polską i ciekawych inicjatywach polonijnych.

Znajdziesz u nas także inne ciekawe informacje z różnych dziedzin, a także dowcipy na poprawę humoru.

Zaproszenie do współpracy

Chciałbyś o czymś napisać, podzielić się ciekawą informacją z naszymi czytelnikami? Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli jakaś treść jest zdezaktualizowana (chodzi o informacje o mediach i organizacjach polonijnych), prosimy o kontakt. Jeśli twojej organizacji czy medium polonijnego jeszcze u nas nie ma – sam możesz do nas o tym napisać, a my opublikujemy.

  • Propozycja dla prasy polonijnej, portali: rysunki humorystyczne Szczepana Sadurskiego do publikacji.
  • Propozycja dla organizacji polonijnych, szkół: humorystyczne rysunki Sadurskiego na wystawę, Polskie stroje ludowe na wesoło – rysunki wysłane e-mailem, z których można zrobić ekspozycję przy okazji jakiegoś wydarzenia.
  • Dla Polaków za granicą: Spotkanie z Polonią, połączone z wystawą polskiego humoru, rysowaniem karykatur na żywo. Jeśli masz pomysły i propozycje – napisz e-maila.

 

Create AccountLog In Your Account