Najdziwniejsze zakłady bukmacherskie

Najdziwniejsze zakłady bukmacherskie

Najdziwniejsze zakłady bukmacherskie

Możliwość komentowania Najdziwniejsze zakłady bukmacherskie została wyłączona

Zakłady bukmacherskie ciekawostki

Każdy z nas zapewne chociaż raz w życiu się o coś zakładał. Zakłady to nie nowość, która powstała w zakładach bukmacherskich, a coś powszechnego, do czego powraca każdy z nas, nawet nieświadomie.

Oczywiście że ci, którzy znają się na sportach i stawkach, najprawdopodobniej zaczną obstawiać zakłady kasyno online PL i u innych legalnych bukmacherów. Reszta z nas po prostu będzie się zakładać z rodziną i znajomymi o jakieś drobnostki.

Czasami po prostu lubimy doświadczyć trochę adrenaliny i kto wie, wygrać, jeśli nasze możliwości są wysokie. Zawsze jest ktoś, kto stara się wygrać na zakładach. Nie mówimy tu już tylko o zakładach sportowych, bo oczywiście zakłady można obstawiać na inne wydarzenia, społeczne, kulturalne itp.

Jak pokazuje historia, niektóre zakłady bywają bardzo dziwne, nietypowe i wręcz śmieszne. Niemniej jednak wszystkie one są prawdziwe i ludzie, mimo absurdalności zakładu, byli gotowi obstawiać swoje stawki. Przyjrzyjmy się zatem kilku najbardziej nietypowym zakładom według naszej opinii.

Prowokacyjne zakłady

Do najbardziej prowokacyjnych zakładów należą oczywiście te, które odnoszą się do tematów, o których nie należy wszędzie rozmawiać: religia i polityka. Obie są sprawa każdego człowieka i nie powinny podlegać ogólnej dyskusji. Niemniej jednak kilka lat temu pojawił się zakład, w którym można było typować, kto zostanie następnym papieżem po Benedykcie XVI.

W puli znalazły się takie kontrowersyjne postacie, jak lider zespołu U2 Bono, Madonna i były kolarz Lance Armstrong. Kursy na takie osoby oczywiście były bardzo wysokie i znaleźli się ludzie, którzy byli gotowi postawić pieniądze.

Kolejnym kontrowersyjnym zakładem, który swego czasu wzbudził wiele dyskusji wokół siebie, było obstawienie czy dyktator Korei Północnej Kim Dzong Un założył oficjalne konto na Twitterze. Oczywiście stawki były wysokie i kuszące, ale z drugiej strony każdy wie, jakiś zbrodni przeciw ludzkości dokonał ten dyktator. Niewiele osób chciałoby być z nim kojarzonym, nawet jeśli to tylko rozgrywka hazardowa.

Jednym z naszych ulubionych jest zakład czy Donald Trump i Vladimir Putin otrzymają ex aequo Pokojową Nagrodę Nobla. Gwiazdy polityki od zawsze były obiektami najdziwniejszych zakładów, nic w tym nowego, Jak tylko pojawia się nowy trend, zaczynają się nowe zakłady. Sporo ich było również podczas pandemii i rezygnacji kolejnych polityków w krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych.

Ci, którzy lubią politykę, lubią też długoterminowe zakłady. Jednym z takich jest zakład o to, kiedy Francja poprosi Stany Zjednoczone o zwrot Statui Wolności, bo przecież był to prezent od Francuzów. Jakie państwo po Brytanii wyjdzie z Unii Europejskiej. Jeśli któreś z tych wydarzeń kiedyś się spełni, pewien bukmacher wiele na tym zarobi.

zakłady bukmacherskie ciekawostki Donald Trump
Zakłady bukmacherskie ciekawostki: Donald Trump, to jeden z ulubieńców hazardzistów

Imię kolejnego Royal baby i filmy o Bondzie

O królewskiej rodzinie mówi się nie tylko w Wielkiej Brytanii. Zakłady na royal family są powszechnie znane na całym kontynencie europejskim i nie tylko. Dość powszechne obecnie stały się zakłady na przyszłe imię lub płeć kolejnego royal baby.

O ile zrozumiałe jest typowanie płci dziecka, o tyle imię jest dość trudno odgadnąć, ale ludzie się nie poddają i typują. Najpierw dzieci Księcia Williama i księżnej Kate, a potem Księcia Harrego i jego małżonki Megan. Szacuje się, że na zakładach „royal baby” brytyjscy bukmacherzy zarobili ponad 4 miliony funtów.

Kolejnym rozpowszechnionym na Wyspach zakładem są filmy o Jamesie Bondzie. Przy zapowiedziach każdego nowego filmu o Bondzie ludzie typują, kto będzie nowym Agentem 007 i dziewczyną Bonda. Po ostatniej premierze Bonda z Danielem Craigiem pojawiły się zakłady, czy nowym Bondem zostanie kobieta i jaki będzie miała kolor skóry.

Koniec świata i Elvis Presley

Zakład, który zawsze można typować, to kiedy skończy się świat. Co jakiś czas w mediach pojawia się informacja, że koniec świata jest już blisko. Co ciekawe, koniec świata był już zapowiadany wiele razy. Mówiło o to, że nastąpi on w 2000 roku. Następnie przepowiadano jego koniec na 2012 roku, kiedy kończył się kalendarz Majów.

Według przepowiedni Baby Wangi koniec świata nadejdzie dopiero w 5079 roku. Niemniej jednak bukmacherzy przyjmują zakłady, które zapowiadają szybszy koniec świata. Jeśli brać pod uwagę dzisiejsze napięcie polityczne między państwami. Ciekawe tylko, jak zwycięzca odbierze swoją nagrodę, sroko zakład dotyczy końca świata.

W niedalekiej przeszłości był dostępny zakład, dotyczący tego, czy żyje Elvis Presley i kiedy powróci. Król Rock’n’Rolla zmarł ponad 40 lat temu, ale na świecie są jeszcze ludzie, którzy wierzą, że Elvis żyje w spokoju. Miłośnicy Presleya wierzą, że król Rock’n’Rolla upozorował własną śmierć, aby móc spędzić resztę życia w spokoju.

Kosmici na naszej planecie

Niektóre zakłady wydają się kompletnie absurdalne i niemożliwe, ale mimo wszystko cieszą się popularnością. A zatem, u polskich legalnych bukmacherów można postawić zakład na to, czy istnieje życie pozaziemskie. Prawdziwi spiskowcy potrafią postawić zakład nawet na datę, kiedy kosmici przyjadą na naszą planetę i przejmą kontrolę nad ludzkością.

Teorii spiskowych jest oczywiście bardzo dużo, tak samo, jak i nietypowych zakładów. Bo w sumie postawić można na wszystko i każdego.

Gdzie obstawiać zakłady sportowe

Jeśli faktycznie chciałbyś wygrać pieniądze na zakładach, niekoniecznie sportowych, obstawiaj tylko u legalnych bukmacherów w Polsce. Jak zapewne wiesz, prawo hazardowe w Polsce zostało uregulowane w 2017 roku i obecnie każdy bukmacher, który chce przyjmować legalne zakłady, powinien posiadać licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Obstawiaj swoje zakłady u legalnych bukmacherów. Tu znajdziesz wiele zakładów dotyczących Polski i Polaków. Na przykład, czy Polska będzie gościć Igrzyska Olimpijskie do 2050 roku lub Mistrzostwa świata, ile goli strzeli Lewandowski w kolejnym sezonie, itp.

Zakłady bukmacherskie na różne wydarzenia sportowe i kulturalne, to ciekawa rozrywka. Pamiętaj jednak, aby traktować zakłady jako zabawę, a nie sposób zarobienia pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie ciekawostki w SuperPolonia.info: 1139 / zawsz

Uwaga. W Polsce hazard jest nielegalny, dlatego treść zamieszczona w tym artykule jest wyłącznie informacyjna i dostępna dla użytkowników spoza Polski.

podobne wpisy

Początki reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ciekawe fakty

Możliwość komentowania Początki reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ciekawe fakty została wyłączona

Kulig w Zakopanem – niezapomniana zimowa rozrywka

Możliwość komentowania Kulig w Zakopanem – niezapomniana zimowa rozrywka została wyłączona

Jak człowiek ujarzmia przyrodę. Rzeki

Możliwość komentowania Jak człowiek ujarzmia przyrodę. Rzeki została wyłączona

Psychoterapia egzystencjalna. Klucz do zrozumienia siebie

Możliwość komentowania Psychoterapia egzystencjalna. Klucz do zrozumienia siebie została wyłączona

Na weekend do Kolbuszowej czy Rymanowa Zdroju?

Możliwość komentowania Na weekend do Kolbuszowej czy Rymanowa Zdroju? została wyłączona

Londyn. Jaki transfer z jednego z sześciu lotnisk wybrać?

Możliwość komentowania Londyn. Jaki transfer z jednego z sześciu lotnisk wybrać? została wyłączona

Czas na rowery elektryczne

Możliwość komentowania Czas na rowery elektryczne została wyłączona

Mundial 2018. Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka

Możliwość komentowania Mundial 2018. Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka została wyłączona

Czy butelki zwrotne mają sens?

Możliwość komentowania Czy butelki zwrotne mają sens? została wyłączona

Polskie produkty w Singapurze

Możliwość komentowania Polskie produkty w Singapurze została wyłączona

Latarnie morskie – 10 ciekawostek

Możliwość komentowania Latarnie morskie – 10 ciekawostek została wyłączona

Czy lato, to najlepsza pora na ślub i wesele?

Możliwość komentowania Czy lato, to najlepsza pora na ślub i wesele? została wyłączona

Create AccountLog In Your Account