Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Podróżują po świecie, filmują, fotografują, a potem opisują swoje podróże na blogach i w mediach społecznościowych. Celebryci podróżniczy mają coraz więcej czytelników, a także naśladowców, bo sponsorów do ich podróży nie brakuje. Jak zostać kolejnym celebrytą, który zwiedza świat za pieniądze sponsorów?

Szczególnie dużo kont o charakterze podróżniczym znaleźć można na Instagramie. To portal opierający się na zdjęciach, więc wystarczy pomysł, umiejętność fotografowania i dużo czasu, aby to wszystko ogarnąć. Ci, co fotografują, po prostu umieszczają swoje najciekawsze zdjęcia z podróży. Coraz więcej osób szuka jednak na Instagramie popularności, więc na pierwszym planie zwykle jest twarz właściciela konta (najlepiej z dziubkiem lub inną dziwną miną) lub cała sylwetka (najlepiej w oryginalnej pozie), a w tle widok odwiedzanego miejsca. Egzotyczna plaża, znane budowle, malowniczy krajobraz.

Największą popularnością cieszą się konta pięknych, zgrabnych dziewcząt. W połączeniu z fajnym widokiem w tle – widzimy zdjęcia miłe dla oka, które szczególnie podobają się męskiej publiczności. Tym bardziej, jeśli zgrabna dziewczyna pozuje na plaży w skąpym stroju kąpielowym, w seksownej pozie. Setki lub tysiące polubień gwarantowanych.

Tysiące, a potem dziesiątki tysięcy osób śledzą konta podróżniczych celebrytów Instagrama. Szybko pojawiają się firmy wykładające pieniądze na reklamę. Tym większe, im więcej followersów. Dlatego są różne sposoby na zdobywanie kolejnych fanów, z których należy korzystać. Miłe, choć bardzo ogólnikowe i niezobowiązujące skomentowanie twojego najnowszego zdjęcia przez celebrytę okazuje się działaniem robota, ale jesteś początkującym Instagramowiczem, więc tego nie wiesz. „On ma 100 tysięcy fanów i polajkował moje zdjęcie? Łał! To ja tę osobą polubię!” O to chodziło, więc liczba followersów podróżniczych celebrytów Instagrama szybko rośnie. Warto było wydać pieniądze na aplikację udającą człowieka i udającą zainteresowanie postami „szeregowych” Instagramowiczów. I jak już wiemy – więcej fanów, to większe pieniądze z reklam. Biznes się kręci.

Napisaliśmy o pięknych dziewczętach, ale często bohaterami podróżniczego konta na Instagramie jest też para. Dziewczyna z chłopakiem, chłopak z chłopakiem albo dziewczyna z dziewczyną. Dla każdego coś miłego. Jednak jak już wiemy, najchętniej podobają się konta pięknych dziewczyn. Model biznesowy powoduje, że mają być obiektem pożądania, więc fotografujący jej zdjęcia chłopak nie pojawia się na tych zdjęciach. On jest od roboty (fotograficznej, często też tej marketingowej), a ona ma być gwiazdą przyciągającą tłumy.

> Tu cały tekst

podobne wpisy

Najdłuższa piesza trasa świata

Możliwość komentowania Najdłuższa piesza trasa świata została wyłączona

Stadion Olimpijski w Berlinie

Możliwość komentowania Stadion Olimpijski w Berlinie została wyłączona

Ulica Johna Lennona w Merida, Hiszpania

Możliwość komentowania Ulica Johna Lennona w Merida, Hiszpania została wyłączona

Tanie loty do USA

Możliwość komentowania Tanie loty do USA została wyłączona

Rakvere w Estonii

Możliwość komentowania Rakvere w Estonii została wyłączona

Yungas – Droga śmierci w Boliwii

Możliwość komentowania Yungas – Droga śmierci w Boliwii została wyłączona

Szaman wypędza szatana z Kremla

Możliwość komentowania Szaman wypędza szatana z Kremla została wyłączona

Ciekawostki o Chicago, które warto znać

Możliwość komentowania Ciekawostki o Chicago, które warto znać została wyłączona

Z wizytą na Riwierze Tureckiej

Możliwość komentowania Z wizytą na Riwierze Tureckiej została wyłączona

Najpiękniejsze miasta świata i Europy

Możliwość komentowania Najpiękniejsze miasta świata i Europy została wyłączona

Glen Canyon Dam – tama na rzece Kolorado

Możliwość komentowania Glen Canyon Dam – tama na rzece Kolorado została wyłączona

Nieznane ciekawostki włoskie

Możliwość komentowania Nieznane ciekawostki włoskie została wyłączona

Create AccountLog In Your Account