Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Podróżują po świecie, filmują, fotografują, a potem opisują swoje podróże na blogach i w mediach społecznościowych. Celebryci podróżniczy mają coraz więcej czytelników, a także naśladowców, bo sponsorów do ich podróży nie brakuje. Jak zostać kolejnym celebrytą, który zwiedza świat za pieniądze sponsorów?

Szczególnie dużo kont o charakterze podróżniczym znaleźć można na Instagramie. To portal opierający się na zdjęciach, więc wystarczy pomysł, umiejętność fotografowania i dużo czasu, aby to wszystko ogarnąć. Ci, co fotografują, po prostu umieszczają swoje najciekawsze zdjęcia z podróży. Coraz więcej osób szuka jednak na Instagramie popularności, więc na pierwszym planie zwykle jest twarz właściciela konta (najlepiej z dziubkiem lub inną dziwną miną) lub cała sylwetka (najlepiej w oryginalnej pozie), a w tle widok odwiedzanego miejsca. Egzotyczna plaża, znane budowle, malowniczy krajobraz.

Największą popularnością cieszą się konta pięknych, zgrabnych dziewcząt. W połączeniu z fajnym widokiem w tle – widzimy zdjęcia miłe dla oka, które szczególnie podobają się męskiej publiczności. Tym bardziej, jeśli zgrabna dziewczyna pozuje na plaży w skąpym stroju kąpielowym, w seksownej pozie. Setki lub tysiące polubień gwarantowanych.

Tysiące, a potem dziesiątki tysięcy osób śledzą konta podróżniczych celebrytów Instagrama. Szybko pojawiają się firmy wykładające pieniądze na reklamę. Tym większe, im więcej followersów. Dlatego są różne sposoby na zdobywanie kolejnych fanów, z których należy korzystać. Miłe, choć bardzo ogólnikowe i niezobowiązujące skomentowanie twojego najnowszego zdjęcia przez celebrytę okazuje się działaniem robota, ale jesteś początkującym Instagramowiczem, więc tego nie wiesz. „On ma 100 tysięcy fanów i polajkował moje zdjęcie? Łał! To ja tę osobą polubię!” O to chodziło, więc liczba followersów podróżniczych celebrytów Instagrama szybko rośnie. Warto było wydać pieniądze na aplikację udającą człowieka i udającą zainteresowanie postami „szeregowych” Instagramowiczów. I jak już wiemy – więcej fanów, to większe pieniądze z reklam. Biznes się kręci.

Napisaliśmy o pięknych dziewczętach, ale często bohaterami podróżniczego konta na Instagramie jest też para. Dziewczyna z chłopakiem, chłopak z chłopakiem albo dziewczyna z dziewczyną. Dla każdego coś miłego. Jednak jak już wiemy, najchętniej podobają się konta pięknych dziewczyn. Model biznesowy powoduje, że mają być obiektem pożądania, więc fotografujący jej zdjęcia chłopak nie pojawia się na tych zdjęciach. On jest od roboty (fotograficznej, często też tej marketingowej), a ona ma być gwiazdą przyciągającą tłumy.

> Tu cały tekst

podobne wpisy

Graz. Szwajcarskie miasto inne, niż wszystkie

Możliwość komentowania Graz. Szwajcarskie miasto inne, niż wszystkie została wyłączona

Copiague, NY, USA

Możliwość komentowania Copiague, NY, USA została wyłączona

Brooklyn, dzielnica Nowego Jorku – ciekawostki

Możliwość komentowania Brooklyn, dzielnica Nowego Jorku – ciekawostki została wyłączona

Wielkie jajo w centrum Albany, USA

Możliwość komentowania Wielkie jajo w centrum Albany, USA została wyłączona

Rzeka Yellowstone, USA

Możliwość komentowania Rzeka Yellowstone, USA została wyłączona

Wyprawa na Trolltungę – opis wycieczki

Możliwość komentowania Wyprawa na Trolltungę – opis wycieczki została wyłączona

Wyspy Kanaryjskie. Niezwykłe plaże Lanzarote

Możliwość komentowania Wyspy Kanaryjskie. Niezwykłe plaże Lanzarote została wyłączona

Tower of London

Możliwość komentowania Tower of London została wyłączona

Park Narodowy Yosemite – Kalifornia, USA

Możliwość komentowania Park Narodowy Yosemite – Kalifornia, USA została wyłączona

Zadziwiajace ciekawostki o Florydzie

Możliwość komentowania Zadziwiajace ciekawostki o Florydzie została wyłączona

Wczasy w Chorwacji – może Dubrownik?

Możliwość komentowania Wczasy w Chorwacji – może Dubrownik? została wyłączona

Park Narodowy Teide na Teneryfie

Możliwość komentowania Park Narodowy Teide na Teneryfie została wyłączona

Create AccountLog In Your Account