Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Celebryci podróżniczy i królowe Instagrama

Podróżują po świecie, filmują, fotografują, a potem opisują swoje podróże na blogach i w mediach społecznościowych. Celebryci podróżniczy mają coraz więcej czytelników, a także naśladowców, bo sponsorów do ich podróży nie brakuje. Jak zostać kolejnym celebrytą, który zwiedza świat za pieniądze sponsorów?

Szczególnie dużo kont o charakterze podróżniczym znaleźć można na Instagramie. To portal opierający się na zdjęciach, więc wystarczy pomysł, umiejętność fotografowania i dużo czasu, aby to wszystko ogarnąć. Ci, co fotografują, po prostu umieszczają swoje najciekawsze zdjęcia z podróży. Coraz więcej osób szuka jednak na Instagramie popularności, więc na pierwszym planie zwykle jest twarz właściciela konta (najlepiej z dziubkiem lub inną dziwną miną) lub cała sylwetka (najlepiej w oryginalnej pozie), a w tle widok odwiedzanego miejsca. Egzotyczna plaża, znane budowle, malowniczy krajobraz.

Największą popularnością cieszą się konta pięknych, zgrabnych dziewcząt. W połączeniu z fajnym widokiem w tle – widzimy zdjęcia miłe dla oka, które szczególnie podobają się męskiej publiczności. Tym bardziej, jeśli zgrabna dziewczyna pozuje na plaży w skąpym stroju kąpielowym, w seksownej pozie. Setki lub tysiące polubień gwarantowanych.

Tysiące, a potem dziesiątki tysięcy osób śledzą konta podróżniczych celebrytów Instagrama. Szybko pojawiają się firmy wykładające pieniądze na reklamę. Tym większe, im więcej followersów. Dlatego są różne sposoby na zdobywanie kolejnych fanów, z których należy korzystać. Miłe, choć bardzo ogólnikowe i niezobowiązujące skomentowanie twojego najnowszego zdjęcia przez celebrytę okazuje się działaniem robota, ale jesteś początkującym Instagramowiczem, więc tego nie wiesz. „On ma 100 tysięcy fanów i polajkował moje zdjęcie? Łał! To ja tę osobą polubię!” O to chodziło, więc liczba followersów podróżniczych celebrytów Instagrama szybko rośnie. Warto było wydać pieniądze na aplikację udającą człowieka i udającą zainteresowanie postami „szeregowych” Instagramowiczów. I jak już wiemy – więcej fanów, to większe pieniądze z reklam. Biznes się kręci.

Napisaliśmy o pięknych dziewczętach, ale często bohaterami podróżniczego konta na Instagramie jest też para. Dziewczyna z chłopakiem, chłopak z chłopakiem albo dziewczyna z dziewczyną. Dla każdego coś miłego. Jednak jak już wiemy, najchętniej podobają się konta pięknych dziewczyn. Model biznesowy powoduje, że mają być obiektem pożądania, więc fotografujący jej zdjęcia chłopak nie pojawia się na tych zdjęciach. On jest od roboty (fotograficznej, często też tej marketingowej), a ona ma być gwiazdą przyciągającą tłumy.

> Tu cały tekst

podobne wpisy

Królowie podróżują z fałszywymi paszportami

Możliwość komentowania Królowie podróżują z fałszywymi paszportami została wyłączona

Gouda – miasto w Holandii

Możliwość komentowania Gouda – miasto w Holandii została wyłączona

Miasto Cáceres w Hiszpanii

Możliwość komentowania Miasto Cáceres w Hiszpanii została wyłączona

Ciekawostki o Kanionie Antylopy, Arizona, USA

Możliwość komentowania Ciekawostki o Kanionie Antylopy, Arizona, USA została wyłączona

10 ciekawostek o Korei Północnej

Możliwość komentowania 10 ciekawostek o Korei Północnej została wyłączona

Tintin wiecznie żywy w Brukseli

Możliwość komentowania Tintin wiecznie żywy w Brukseli została wyłączona

Honduras, miasteczko Banos

Możliwość komentowania Honduras, miasteczko Banos została wyłączona

Shard London Bridge

Możliwość komentowania Shard London Bridge została wyłączona

Sri Lanka – nie tylko herbata. Z czego słynie wyspa?

Możliwość komentowania Sri Lanka – nie tylko herbata. Z czego słynie wyspa? została wyłączona

Statua Wolności – niezwykłe ciekawostki

Możliwość komentowania Statua Wolności – niezwykłe ciekawostki została wyłączona

Wesoły wieżowiec odwiedził Sydney

Możliwość komentowania Wesoły wieżowiec odwiedził Sydney została wyłączona

Pentagon

Możliwość komentowania Pentagon została wyłączona

Create AccountLog In Your Account