Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka

Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka

Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka

Możliwość komentowania Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka została wyłączona

Telewizja hotelowa

Tradycyjna telewizja powoli traci swoją dotychczasową pozycję. Prym zaczynają wieść internet i tzw. Smart TV. Na zmiany powinny zaczynają reagować także menadżerowie hoteli, których głównym zadaniem jest zapewnienie klientom jak najwyższego standardu wypoczynku. Odpowiedzią na to wyzwanie jest nowoczesny system telewizji hotelowej, dzięki któremu użytkownicy mają w swoim pokoju nie tylko dostęp do rozrywki, lecz też do dodatkowych funkcji, np. room service

Telewizory hotelowe – domowy komfort

Pokoje hotelowe muszą być przede wszystkim komfortowe, ale także odpowiednio wyposażone. Powinny również oferować dostęp do rozrywki. Nowoczesne telewizory hotelowe odpowiadają na wszystkie oczekiwania zarówno gości, jak i menedżerów hotelu. Urządzenia te, podobnie jak telewizory konsumenckie, cechują się wysoką jakością obrazu nowoczesnym wyglądem.

Telewizory hotelowe oferują zaawansowane funkcje kontrolne, ograniczające możliwości regulacji odbiorników, m.in. blokadę maksymalnej głośności, blokadę ustawień telewizora czy dostępu do menu. Są to bardzo ważne funkcje z punktu widzenia hotelarzy. Zapewniają one trwałość urządzeń i bezawaryjne funkcjonowanie przez dłuższy czas. Jednak najważniejszą ich cechą są liczne opcje, które spełniają oczekiwania gości hotelu.

Asystent do zadań specjalnych

Telewizory hotelowe stają się spersonalizowanym centrum rozrywki, który dostosowuje się do klienta już od momentu jego rejestracji na recepcji. Urządzenie staje się inteligentnym centrum multimedialnym, dla którego możliwość oglądania telewizji jest tylko jedną z wielu jego funkcji. Nowoczesny system TV hotelowej pozwala przesyłać na ekran telewizora interaktywne komunikaty (np. informacje o promocjach, menu restauracji i inne). Opcje te wzbogacają ofertę hotelu. I jak pokazują doświadczenia wielu dyrektorów hoteli, generują większe zyski.

Co więcej, dostosowanie wersji językowej komunikatu do klienta również nie jest problemem. Zarówno jeśli chodzi o menu ekranu głównego, jak i pozostałe treści, w tym kanałów telewizyjnych. Odpowiednio skonfigurowany telewizor może pełnić rolę osobistego opiekuna klienta, swoistego konsjerża.

Bardzo przydatną funkcją urządzenia jest możliwość zindywidualizowania wyświetlanych komunikatów na ekranie telewizora. Dla klientów reprezentujących firmę, która zorganizowała w hotelu konferencję, istnieje możliwość emitowania specjalnych zawiadomień, takich jak agenda dnia czy dodatkowe informacje o wydarzeniu. Równie istotną funkcją jest możliwość łatwej integracji telewizorów z urządzeniami mobilnymi gości oraz korzystanie z wielu dodatkowych aplikacji, które także są możliwe dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu.

Zaawansowane zarządzanie

W celu sprawnego i jednolitego funkcjonowania telewizorów w hotelu, konieczne jest wdrożenie systemu zarządzającego. Pojedyncze urządzenia muszą stanowić swoisty ekosystem, który w efekcie zapewni odbiorcom wysoki poziom rozrywki, a menedżerom – pełną kontrolę nad wszystkimi telewizorami w sieci.

Nowoczesny system zarządzania treścią w telewizorach hotelowych taki jak np. LYNK Reach firmy Samsung, opiera się na zdalnym serwerze centralnym. Rozwiązanie tego typu oferuje personelowi hotelowemu pełen wgląd w funkcjonowanie i treści wyświetlane na nieograniczonej liczbie wyświetlaczy znajdujących się na terenie obiektu. Rozwiązanie to czyni prostym tworzenie wysokiej jakości materiałów informacyjnych i przesyłanie ich na ekrany telewizorów w pokojach gości.

Telewizja hotelowa w SuperPolonia.info – dostarczył infoWire.pl

podobne wpisy

Kolonia taneczna – nad morzem, w górach czy nad jeziorem?

Możliwość komentowania Kolonia taneczna – nad morzem, w górach czy nad jeziorem? została wyłączona

Ślub i wesele w czwartek – atrakcje

Możliwość komentowania Ślub i wesele w czwartek – atrakcje została wyłączona

Ubezpieczenie na wakacje w Grecji – jak wybrać najlepszą polisę?

Możliwość komentowania Ubezpieczenie na wakacje w Grecji – jak wybrać najlepszą polisę? została wyłączona

Planując wakacje odkrywaj Polskę! Mamy piękny kraj

Możliwość komentowania Planując wakacje odkrywaj Polskę! Mamy piękny kraj została wyłączona

Jak polepszyć pamięć i zwiększyć wydajność swojego mózgu

Możliwość komentowania Jak polepszyć pamięć i zwiększyć wydajność swojego mózgu została wyłączona

Tanie linie. Bagaż podręczny w samolocie i dopłaty

Możliwość komentowania Tanie linie. Bagaż podręczny w samolocie i dopłaty została wyłączona

Rysownik na weselu. Wesele z karykaturzystą. Poradnik

Możliwość komentowania Rysownik na weselu. Wesele z karykaturzystą. Poradnik została wyłączona

Automaty, na których najłatwiej jest wygrać

Możliwość komentowania Automaty, na których najłatwiej jest wygrać została wyłączona

Boże Narodzenie na Rynku w Toruniu

Możliwość komentowania Boże Narodzenie na Rynku w Toruniu została wyłączona

Komórki rozrodcze trafią na księżyc

Możliwość komentowania Komórki rozrodcze trafią na księżyc została wyłączona

Jak jeździć samochodem w zimie

Możliwość komentowania Jak jeździć samochodem w zimie została wyłączona

Tani karykaturzysta na wesele

Możliwość komentowania Tani karykaturzysta na wesele została wyłączona

Create AccountLog In Your Account