Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka

Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka

Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka

Możliwość komentowania Telewizja hotelowa – więcej niż rozrywka została wyłączona

Telewizja hotelowa

Tradycyjna telewizja powoli traci swoją dotychczasową pozycję. Prym zaczynają wieść internet i tzw. Smart TV. Na zmiany powinny zaczynają reagować także menadżerowie hoteli, których głównym zadaniem jest zapewnienie klientom jak najwyższego standardu wypoczynku. Odpowiedzią na to wyzwanie jest nowoczesny system telewizji hotelowej, dzięki któremu użytkownicy mają w swoim pokoju nie tylko dostęp do rozrywki, lecz też do dodatkowych funkcji, np. room service

Telewizory hotelowe – domowy komfort

Pokoje hotelowe muszą być przede wszystkim komfortowe, ale także odpowiednio wyposażone. Powinny również oferować dostęp do rozrywki. Nowoczesne telewizory hotelowe odpowiadają na wszystkie oczekiwania zarówno gości, jak i menedżerów hotelu. Urządzenia te, podobnie jak telewizory konsumenckie, cechują się wysoką jakością obrazu nowoczesnym wyglądem.

Telewizory hotelowe oferują zaawansowane funkcje kontrolne, ograniczające możliwości regulacji odbiorników, m.in. blokadę maksymalnej głośności, blokadę ustawień telewizora czy dostępu do menu. Są to bardzo ważne funkcje z punktu widzenia hotelarzy. Zapewniają one trwałość urządzeń i bezawaryjne funkcjonowanie przez dłuższy czas. Jednak najważniejszą ich cechą są liczne opcje, które spełniają oczekiwania gości hotelu.

Asystent do zadań specjalnych

Telewizory hotelowe stają się spersonalizowanym centrum rozrywki, który dostosowuje się do klienta już od momentu jego rejestracji na recepcji. Urządzenie staje się inteligentnym centrum multimedialnym, dla którego możliwość oglądania telewizji jest tylko jedną z wielu jego funkcji. Nowoczesny system TV hotelowej pozwala przesyłać na ekran telewizora interaktywne komunikaty (np. informacje o promocjach, menu restauracji i inne). Opcje te wzbogacają ofertę hotelu. I jak pokazują doświadczenia wielu dyrektorów hoteli, generują większe zyski.

Co więcej, dostosowanie wersji językowej komunikatu do klienta również nie jest problemem. Zarówno jeśli chodzi o menu ekranu głównego, jak i pozostałe treści, w tym kanałów telewizyjnych. Odpowiednio skonfigurowany telewizor może pełnić rolę osobistego opiekuna klienta, swoistego konsjerża.

Bardzo przydatną funkcją urządzenia jest możliwość zindywidualizowania wyświetlanych komunikatów na ekranie telewizora. Dla klientów reprezentujących firmę, która zorganizowała w hotelu konferencję, istnieje możliwość emitowania specjalnych zawiadomień, takich jak agenda dnia czy dodatkowe informacje o wydarzeniu. Równie istotną funkcją jest możliwość łatwej integracji telewizorów z urządzeniami mobilnymi gości oraz korzystanie z wielu dodatkowych aplikacji, które także są możliwe dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu.

Zaawansowane zarządzanie

W celu sprawnego i jednolitego funkcjonowania telewizorów w hotelu, konieczne jest wdrożenie systemu zarządzającego. Pojedyncze urządzenia muszą stanowić swoisty ekosystem, który w efekcie zapewni odbiorcom wysoki poziom rozrywki, a menedżerom – pełną kontrolę nad wszystkimi telewizorami w sieci.

Nowoczesny system zarządzania treścią w telewizorach hotelowych taki jak np. LYNK Reach firmy Samsung, opiera się na zdalnym serwerze centralnym. Rozwiązanie tego typu oferuje personelowi hotelowemu pełen wgląd w funkcjonowanie i treści wyświetlane na nieograniczonej liczbie wyświetlaczy znajdujących się na terenie obiektu. Rozwiązanie to czyni prostym tworzenie wysokiej jakości materiałów informacyjnych i przesyłanie ich na ekrany telewizorów w pokojach gości.

Telewizja hotelowa w SuperPolonia.info – dostarczył infoWire.pl

podobne wpisy

Turcja. Zabytki UNESCO – wystawa w Poznaniu

Możliwość komentowania Turcja. Zabytki UNESCO – wystawa w Poznaniu została wyłączona

Jakie miasta Europy cieszą się największą popularnością wśród graczy hazardowych?

Możliwość komentowania Jakie miasta Europy cieszą się największą popularnością wśród graczy hazardowych? została wyłączona

Rząd USA dodaje DJI do czarnej listy

Możliwość komentowania Rząd USA dodaje DJI do czarnej listy została wyłączona

Jaki sprzęt AGD kupić na parapetówkę?

Możliwość komentowania Jaki sprzęt AGD kupić na parapetówkę? została wyłączona

Dlaczego Las Vegas nazywany jest miastem grzechu?

Możliwość komentowania Dlaczego Las Vegas nazywany jest miastem grzechu? została wyłączona

Informacje, które należy wiedzieć o Huawei Gt Watch 3 Pro

Możliwość komentowania Informacje, które należy wiedzieć o Huawei Gt Watch 3 Pro została wyłączona

XXI wiek – era portali społecznościowych

Możliwość komentowania XXI wiek – era portali społecznościowych została wyłączona

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele?

Możliwość komentowania Ile kosztuje karykaturzysta na wesele? została wyłączona

Teraz Polska Promocja – konkurs

Możliwość komentowania Teraz Polska Promocja – konkurs została wyłączona

5 interesujących faktów o kasynach online, o których warto wiedzieć

Możliwość komentowania 5 interesujących faktów o kasynach online, o których warto wiedzieć została wyłączona

Europejskie festiwale muzyczne 2018 – jak dotrzeć

Możliwość komentowania Europejskie festiwale muzyczne 2018 – jak dotrzeć została wyłączona

Polskie produkty w Singapurze

Możliwość komentowania Polskie produkty w Singapurze została wyłączona

Create AccountLog In Your Account