Przegląd tanich głośników bezprzewodowych

Przegląd tanich głośników bezprzewodowych

Przegląd tanich głośników bezprzewodowych

Możliwość komentowania Przegląd tanich głośników bezprzewodowych została wyłączona

W ostatnich kilkunastu latach doszło do tak dużych zmian technologicznych, że tradycyjny gry hazardowe maszyny hot spot za darmo bez rejestracji dostępny jest online, zaś muzyki możemy słuchać z serwisów streamingowych. Z popularnością Spotify, Tidala czy choćby Youtube’a związane jest zwiększone zainteresowanie rynkiem głośników bezprzewodowych. Dziś te niewielkie urządzenia o całkiem sporej mocy mogą nam zapewnić muzykę na wakacjach, domowych imprezach. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się najciekawszym modelom, które można kupić w niskiej cenie.

Tronsmart T6 Mini

Zaczynamy od jednego z najbardziej cenionych i coraz bardziej popularnych w naszym kraju głośników. Tronsmart T6 Mini to mały i stylowy model, który bez trudu kupimy w cenie poniżej 100 złotych. Ma on wymiary 92 x 120 mm przy niewiele ponad 500 g wagi. Zapewnia moc rzędu 15 W, dzięki czemu można liczyć na całkiem duży poziom głośności. Jego największą chyba zaletą jest pojemna bateria 2500 mAh. Wystarcza ona bowiem nawet na 24 godziny pracy. Dzięki temu nie tylko zapomnimy o jego częstym ładowaniu, lecz również przyda się nam na biwak czy też w miejsca, gdzie nie będziemy mieć za bardzo elektryczności. Ma całkiem dobre pasmo przenoszenia, zasięg bluetooth do 30 metrów. Tronsmart T6 Mini cechuje się także wodoodpornością na poziomie IPX6. Oznacza to, że nie wrzucimy go co prawda do basenu czy pod prysznic, jednak bez trudu radzić sobie może w małym deszczu czy przy basenie. Warto wspomnieć o tym, że może on pracować w trybie TWS. Łączy się ze sobą dwa identyczne głośniki, które stworzą dla nas zestaw stereo. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że można go często kupić za 60 czy 70 złotych, to zyskamy w bardzo dobrej cenie komplet 2 głośników, które świetnie sprawdzą się w różnych warunkach.

JBL GO 2

W cenie około 100 złotych kupimy JBL GO 2. Nie da się ukryć, że w ostatnich latach JBL wyrosło a jednego z liderów na rynku urządzeń muzycznych. Prezentowany przez nas model stanowi bodajże najmniejszy i najtańszy produkt w tej kategorii z katalogu JBL. Jest to o wiele mniejszy model w porównaniu do poprzedniego głośnika. Posiada bowiem wymiary 7.12 x 8.6 x 3.16 mm i waży ledwie 180 gram. Jego moc to 3 W, a akumulator pozwala na około 5 godzin pracy. Mimo takich rozmiarów także jest w stanie zapewnić całkiem wysoką jakość muzyki, a przy tym odznacza się on klasą wodoszczelności IPX7. Dzięki temu można z nim bez przeszkód pływać w basenie, słuchać muzyki pod prysznicem. Można go znaleźć w kilku wariantach kolorystycznych.

Creative Stage Air

Mniej więcej w cenie 140-150 złotych możemy kupić głośnik Creative Stage Air. Jest to nietypowa propozycja na naszej liście, albowiem pełni on także funkcję ekonomicznego soundbara. Cechuje się on całkiem stylowym wyglądem, a przy tym ma większe wymiary: 410 x 70 x 78 mm oraz wagę 910 gram. Choć wciąż mamy do czynienia z głośnikiem bezprzewodowym, to jednak może on przy komputerze lub telewizorze pełnić funkcję soundbara. Jego akumulator o pojemności 2200 mah powinien pozwolić na około 6 godzin muzyki. Moc wyjściowa tego urządzenia wynosi 2 x 5 W. Zapewnia całkiem czysty i wyraźny dźwięk, bas. Można go również połączyć z TV lub komputerem dzięki wejściu jack 3,5 mm. Szkoda, że zabrakło miejsca na wejście HDMI, jednak wtedy zapewne cena byłaby wyższa.

1002 / zawsz

podobne wpisy

Karta pokładowa – wszystko, co należy o niej wiedzieć

Możliwość komentowania Karta pokładowa – wszystko, co należy o niej wiedzieć została wyłączona

Wyjazd na narty z dziećmi. Gdzie jechać, o czym pamiętać?

Możliwość komentowania Wyjazd na narty z dziećmi. Gdzie jechać, o czym pamiętać? została wyłączona

Jakie odszkodowanie za uszkodzenia palca w trakcie pracy w UK?

Możliwość komentowania Jakie odszkodowanie za uszkodzenia palca w trakcie pracy w UK? została wyłączona

Burak – nieznane ciekawostki

Możliwość komentowania Burak – nieznane ciekawostki została wyłączona

Dekoracje do tortów: które są obecnie najbardziej popularne?

Możliwość komentowania Dekoracje do tortów: które są obecnie najbardziej popularne? została wyłączona

XXI wiek – era portali społecznościowych

Możliwość komentowania XXI wiek – era portali społecznościowych została wyłączona

Wyposażenie łazienki – jakie akcesoria sprawdzą się w tym pomieszczeniu?

Możliwość komentowania Wyposażenie łazienki – jakie akcesoria sprawdzą się w tym pomieszczeniu? została wyłączona

Podróże po słynnych kasynach świata

Możliwość komentowania Podróże po słynnych kasynach świata została wyłączona

Najlepsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce

Możliwość komentowania Najlepsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce została wyłączona

Bezpieczny urlop na stoku pod koniec sezonu narciarskiego

Możliwość komentowania Bezpieczny urlop na stoku pod koniec sezonu narciarskiego została wyłączona

Polskie zwyczaje: kolorowe aniołki

Możliwość komentowania Polskie zwyczaje: kolorowe aniołki została wyłączona

Najdroższe apartamenty na świecie — Top 5

Możliwość komentowania Najdroższe apartamenty na świecie — Top 5 została wyłączona

Create AccountLog In Your Account