Najgorętsze premiery science-fiction w 2021

Najgorętsze premiery science-fiction w 2021

Najgorętsze premiery science-fiction w 2021

Możliwość komentowania Najgorętsze premiery science-fiction w 2021 została wyłączona

Premierowe filmy science-fiction 2021

2020 rok już za nami. Z pewnością dla niektórych sektorów był on tragiczny: kina, turystyka, hotelarstwo, lotnictwo. Inne jak choćby hazardowa, gdzie kasyna oferowały hazardowe gry za darmo, w ubiegłym roku notowały rekordy. Pod względem spadków właśnie przemysł filmowy miał spore problemy. Sporo premier kinowych zostało przesuniętych na 2021 lub 2020 rok, a niektóre filmy wylądowały od razu na VOD. Z nadzieją patrzymy na 2021 rok, więc chcielibyśmy przyjrzeć się tym filmom science-fiction, które powinny pojawić się w nadchodzących 12 miesiącach.

Diuna

Diuna, która miała ukazać się pod koniec 2020 roku, była jednym z najbardziej oczekiwanych filmów. Teraz z miejsca zapewne ląduje na jedno z pierwszych miejsc 2021 roku. To kolejna już adaptacja filmowa powieści science fiction napisanej przez Franka Herberta. Za kamerą stanął Denis Villeneuve, który ma na swoim koncie Takie dzieła jak Blade Runner 2049, Nowy Początek, Sicario czy Labirynt.

Nie da się ukryć, że jest to jedno z najbardziej ambitnych dzieł ostatnich lat, gdyż Diuna nie należy do prostych powieści. Bohaterem filmu jest Paul Atryda, następca tronu, który zostaje zmuszony do ucieczki w wyniku zamachu stanu. Spotyka na swojej drodze wojowników, z pomocą których zechce odzyskać tron. W filmie pojawi się cała plejada aktorów, jak Timothee Chalamet, Stellan Skarsgård, Charlotte Rampling, Javier Bardem, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Josh Brolin. Film powinien pojawić się w kinach w październiku.

Matrix 4

Pod koniec 2021 roku ma ukazać się Matrix 4. Jest to film, na który być może czekamy, ale nie jest nam do niczego potrzebny. Co prawda 2. i 3. część trylogii nie spełniły naszych oczekiwań, to jednak stworzyły zamkniętą opowieść. Tymczasem teraz siostry (kiedyś bracia) Wachowskie wzięły się za tworzenie kolejnej części. Nie wiemy nic o fabule filmu. Być może będzie to kontynuacja historii lub będziemy świadkami wydarzeń dziejących się między filmami z trylogii. Na ekranie ponownie mamy ujrzeć Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss.

Chaos Walking

Chaos Walking to kolejna na naszej liście adaptacja powieści, tym razem autorstwa Patricka Nessa. Mamy tu do czynienia z niedaleką przyszłością, gdzie tajemnicza zaraza zabiła wszystkie kobiety na świecie. Ponadto wśród mężczyzn pojawił się Szum, czyli zdolność do tego, aby słyszeć myśli innych osób. Niestety Szum doprowadza do lokalnych wojen, które będzie chciała wykorzystać nowa rasa obcych. Nieoczekiwanie na Ziemię przybywa młoda dziewczyna. Spotyka na swojej drodze Todda, nastolatka, który stara się przetrwać w tym trudnym świecie. Razem muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu. Premiera zapowiedziana została na marzec. W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Daisy Ridley i Mads Mikkelsen.

Godzilla kontra Kong

W maju powinien pojawić się film, w którym zobaczymy ostateczne starcie dwóch potworów. W ostatnich kilku latach mogliśmy obejrzeć dwa oficjalne filmy o Godzilli i jeden o Kongu. Okazało się, że należą do wspólnego uniwersum. Po wydarzeniach z filmu Godzilla II: Król potworów dowiadujemy się, że słynna wielka jaszczurka została władczynią Ziemi. Jej przywództwo być może zostanie zakwestionowane przez Konga, który rządzi na wyspie Czaszki. Być może dojdzie ponownie do manipulacji tytanami ze strony ludzi. W obsadzie znajdują się Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown czy też Rebecca Hall.

W 2021 roku czeka nas oczywiście o wiele więcej ciekawych filmów science-fiction. Pojawić się powinny takie tytuły, jak: Little Fish, Bios, Free Guy, Infinite, Pogromcy duchów. Dziedzictwo, The Tomorrow War.

zawsz 1002

podobne wpisy

Wczasy all inclusive – idealne rozwiązanie dla rodzin

Możliwość komentowania Wczasy all inclusive – idealne rozwiązanie dla rodzin została wyłączona

Malarstwo Tamary Łempickiej – wystawa w Krakowie

Możliwość komentowania Malarstwo Tamary Łempickiej – wystawa w Krakowie została wyłączona

Czytajmy książki o lesie – dobrej wiedzy nigdy za wiele

Możliwość komentowania Czytajmy książki o lesie – dobrej wiedzy nigdy za wiele została wyłączona

Poker w Polsce. Czy można grać w pokera?

Możliwość komentowania Poker w Polsce. Czy można grać w pokera? została wyłączona

XXI wiek – era portali społecznościowych

Możliwość komentowania XXI wiek – era portali społecznościowych została wyłączona

Najlepsza atrakcja na event we Wrocławiu

Możliwość komentowania Najlepsza atrakcja na event we Wrocławiu została wyłączona

Weselne porady i ciekawostki

Możliwość komentowania Weselne porady i ciekawostki została wyłączona

4 miejsca na imprezę integracyjną ze szkoleniem

Możliwość komentowania 4 miejsca na imprezę integracyjną ze szkoleniem została wyłączona

Jak przygotować się do wiosny

Możliwość komentowania Jak przygotować się do wiosny została wyłączona

Praca poza granicą kraju a kredyt hipoteczny

Możliwość komentowania Praca poza granicą kraju a kredyt hipoteczny została wyłączona

Cryptocurrency Trading: The Most Traded Cryptocurrency List

Możliwość komentowania Cryptocurrency Trading: The Most Traded Cryptocurrency List została wyłączona

Czym jest oszustwo w grach hazardowych online?

Możliwość komentowania Czym jest oszustwo w grach hazardowych online? została wyłączona

Create AccountLog In Your Account