4 miejsca na imprezę integracyjną ze szkoleniem

4 miejsca na imprezę integracyjną ze szkoleniem

4 miejsca na imprezę integracyjną ze szkoleniem

Możliwość komentowania 4 miejsca na imprezę integracyjną ze szkoleniem została wyłączona

#1 Hotel

Do najpopularniejszych miejsc na szkolenie i imprezę integracyjną zaliczamy hotele, głównie ze względu na łatwą dostępność sal konferencyjnych, WiFi i dodatkowych atrakcji. Jeśli już organizujesz imprezę integracyjną w hotelu, wybierz taki, który położony jest w atrakcyjnej lokalizacji, na przykład w górach lub nad morzem.

Wyjazd można połączyć z wycieczką rowerową, imprezą na plaży, spacerem po górach czy rozrywkami oferowanymi przez lokalne firmy, takimi jak paintball, gokarty czy escape room. Hotel wcale nie musi być ekskluzywny, lecz zwróć uwagę na to, by miał dobre opinie. Nieatrakcyjna lokalizacja może źle wpłynąć na wizerunek firmy.

#2 Zabytkowy dworek

Alternatywą dla hotelu jest nocleg w zabytkowym dworku lub pałacu. Nie każdy może sobie pozwolić na taką wyprawę, dlatego będzie to nie lada atrakcja dla pracowników. Aby jeszcze lepiej zintegrować zespół, możesz zorganizować imprezę tematyczną lub bal maskowy. Będzie to świetna odskocznia od obowiązującego w firmie dress code’u i okazja, by przyjrzeć się kreatywności swoich pracowników.

Zanim zarezerwujesz nocleg, upewnij się, czy obiekt jest przystosowany do prowadzenia szkoleń i czy znajduje się w nim WiFi.

#3 Rejs promem do Skandynawii

Ciekawą i zaskakującą dla uczestników propozycją może być rejs promem do Szwecji. Przed rezerwacją biletów koniecznie sprawdź, czy dany przewoźnik oferujący promy do Skandynawii ma ofertę biznesową. Najlepiej skorzystać z gotowej propozycji przygotowanej specjalnie dla firm. Rejsy i spotkania firmowe znajdziesz w ofercie Unity Line – obiektu rekomendowanego przez portal MojeKonferencje.pl. Na uczestników rejsu czekają klimatyzowane sale konferencyjne (max. 100 osób) wyposażone w rzutnik multimedialny, telewizor, ekran, tablicę konferencyjną, nagłośnienie i bezprzewodowy mikrofon.

Decydując się na promy do Szwecji, możesz poszerzyć wyjazd o nocleg w jednym ze skandynawskich hoteli lub zafundować swoim pracownikom zwiedzanie Szwecji i Danii. 

#4 Impreza pod namiotem

Letnia impreza integracyjna może się odbyć w plenerze. Wcale nie trzeba jechać daleko – wystarczy udać się do okolicznej miejscowości. W tym przypadku trzeba zadbać o odpowiednie zezwolenia (np. na rozpalenie ogniska i rozbicie namiotów), dlatego najlepiej zdecydować się na przystosowane do tego miejsca.

Wyjazd integracyjny można też połączyć z elementami survivalu – ta niepozorna atrakcja pozwoli ci wyłonić liderów i sprawdzić, które osoby najlepiej radzą sobie w trudnych sytuacjach. Survival nie jest jednak dla każdego, a celem imprezy integracyjnej powinna być przede wszystkim dobra zabawa. Jeśli chcesz połączyć biwak ze szkoleniem, musisz pamiętać o zabraniu potrzebnego sprzętu. Możesz także sprawdzić, gdzie w okolicy znajduje się sala konferencyjna lub zorganizować szkolenie w siedzibie firmy, a następnie wyruszyć w plener.

O czym należy pamiętać?

Organizując imprezę integracyjną z elementami szkolenia, pamiętaj, aby miejsce, które wybierzesz, było do tego w pełni przystosowane. Oznacza to, że lokalizacja powinna być wyposażona w klimatyzowaną salę konferencyjną z projektorem, WiFi i odpowiednimi meblami. Tylko w ten sposób szkolenie będzie efektywne.

Z drugiej strony zwróć uwagę na to, czy wybrane miejsce sprzyja integracji – czy znajdują się tam restauracja, bar, parkiet taneczny i dodatkowe atrakcje. Możesz też zrobić ankietę wśród pracowników, w której zaproponujesz kilka lokalizacji. W ten sposób będziesz mieć pewność, że znajdą się chętni na wyjazd, a impreza integracyjna zakończy się sukcesem.

podobne wpisy

A może wesele w październiku?

Możliwość komentowania A może wesele w październiku? została wyłączona

Opłaty klimatyczne – wszystko, co trzeba o nich wiedzieć

Możliwość komentowania Opłaty klimatyczne – wszystko, co trzeba o nich wiedzieć została wyłączona

Dekoracje do tortów: które są obecnie najbardziej popularne?

Możliwość komentowania Dekoracje do tortów: które są obecnie najbardziej popularne? została wyłączona

Legalne kasyna internetowe

Możliwość komentowania Legalne kasyna internetowe została wyłączona

Najlepsze sposoby na rozrywkę online w Polsce

Możliwość komentowania Najlepsze sposoby na rozrywkę online w Polsce została wyłączona

Uśmiech pomaga w życiu

Możliwość komentowania Uśmiech pomaga w życiu została wyłączona

Kto może szpiegować Cię przez internet i jak się przed tym obronić?

Możliwość komentowania Kto może szpiegować Cię przez internet i jak się przed tym obronić? została wyłączona

Wyjazd na narty z dziećmi. Gdzie jechać, o czym pamiętać?

Możliwość komentowania Wyjazd na narty z dziećmi. Gdzie jechać, o czym pamiętać? została wyłączona

Dlaczego Las Vegas jest tak popularne na wesela?

Możliwość komentowania Dlaczego Las Vegas jest tak popularne na wesela? została wyłączona

Trzy wystawy i Eryki w Rampie

Możliwość komentowania Trzy wystawy i Eryki w Rampie została wyłączona

Orientalna kuchnia dla wegetarian

Możliwość komentowania Orientalna kuchnia dla wegetarian została wyłączona

Najbardziej hazardowe miasto w Polsce

Możliwość komentowania Najbardziej hazardowe miasto w Polsce została wyłączona

Create AccountLog In Your Account