Rysunki w TVP Polonia Szczepan Sadurski
Rysunki w TVP Polonia Szczepan Sadurski
w ,

Rysunki w TVP Polonia

Szczepana Sadurskiego, rysującego w cyklicznym programie Dookoła siebie, zobaczymy w TVP Polonia

W aktualnej ramówce TVP Polonia znalazł się program „Dookoła siebie”. Nadarza się więc kolejna okazja, aby zobaczyć Szczepana Sadurskiego, tworzącego na oczach widzów zabawne rysunki. Emisja programu: czwartki – godz. 23.00, piątki – godz. 14.50 (czasu polskiego).

„Dookoła siebie” to autorski, cykliczny program Joanny Brodzik, z udziałem zaproszonych gości i ekspertów. Jest poświęcony temu, w jaki sposób samemu można się doskonalić. Każdy odcinek jest poświęcony innemu tematowi. Tematami odcinków są m.in.: asertywność, medytacje, programowanie neurolingwistyczne, kreowanie wizerunku, ezoteryka.

Tematy większości odcinków programu „Dookoła siebie” w humorystyczny sposób komentuje Szczepan Sadurski (począwszy od programu emitowanego 22 kwietnia 2007).

TVP Polonia w SuperPolonia.info

Zobacz też:
>
>

Napisane przez Ciekawostki i atrakcje

Dalekie i bliskie podróże oraz turystyka - to od 2011 roku główne tematy SuperPolonia.info. Z nami poznasz: atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca które warto zobaczyć, zabytki. Niezwykłe fakty i zaskakujące ciekawostki z Polski i ze świata. Państwa, stolice, miasta. Podróże lotnicze, morskie i wyjazdy wakacyjne. Biura podróży, hotele i miejsca noclegowe, porady dla turystów.

Oman Fort Al Hazm Rustaq atrakcje ciekawostki zabytki Omanu

Oman. Fort Al Hazm w mieście Rustaq