Poradnik dla osób szukających ubezpieczenia

Poradnik dla osób szukających ubezpieczenia

Poradnik dla osób szukających ubezpieczenia

Możliwość komentowania Poradnik dla osób szukających ubezpieczenia została wyłączona

Obecnie ubezpieczenie można wybrać i opłacić nawet w kilka minut i tym samym korzystać z pełnej ochrony, jaką obiecuje dana firma. Nie powinieneś jednak pochopnie podejmować takiej decyzji, bo wówczas mogłoby się okazać, że warunki twojego ubezpieczenia wcale nie są atrakcyjne i w przypadku problemów nie będziesz mógł liczyć na sensowną ochronę

1. Wybór ubezpieczenia na życie
2. Oferty ubezpieczeń dla dzieci
3. Najlepsze ubezpieczenia turystyczne

Jeżeli jednak nie chcesz tracić swojego czasu na wizytę w oddziale, z pewnością ucieszy cię informacja, że wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniami możesz załatwić z domu. W tym celu musisz jedynie zajrzeć na stronę internetową zakładu ubezpieczeniowego i wybrać dla siebie jedną z propozycji.

Wybór ubezpieczenia na życie

Najważniejszym ubezpieczeniem jest tak naprawdę ubezpieczenie na życie. Niektórzy źle podchodzą do tego typu ofert i patrzą na nie tak, jakby to oni mieli zyskać na wykupieniu ubezpieczenia. W praktyce natomiast ma ono zabezpieczyć twoich bliskich. Gdyby na przykład coś ci się stało lub w wyniku wypadku straciłbyś zdolność do pracy, ubezpieczyciel wypłaci pieniądze, które pozwolą twojej rodzinie na normalne życie. Pieniądze wypłacone w ramach świadczenia związanego z ubezpieczeniem na życie mogą zostać wykorzystane na dowolny cel. Tym samym mogą posłużyć do spłaty kredytu hipotecznego lub pokryć koszty leczenia. Rodzice, którzy ubezpieczają się a jako uposażonych podają dzieci zdają sobie sprawę z tego, że w ten sposób dają im szansę na najlepszą edukację. Nawet jeżeli cię zabraknie, to dziecko będzie miało za co opłacić studia i ponieść wszystkie niezbędne wydatki. Wysokość składki ubezpieczenia na życie zależy wyłącznie od tego, jaką kwotę wsparcia finansowego chcesz uzyskać w przypadku problemów. Minimalna zapewni ci nawet 300 000 złotych, a miesięczna kwota jaką będziesz musiał zapłacić to zaledwie 150 złotych. Dużym udogodnieniem dla wszystkich zainteresowanych jest to, że zdarzenie można zgłosić online. Twoi bliscy lub ty sam nie będziecie nawet musieli udawać się do siedziby firmy ubezpieczeniowej. W przypadku najlepszego wariantu, wysokość wsparcia to aż 1000 000 złotych, przy czym w takim wariancie składka jest nieco wyższa.

Oferty ubezpieczeń dla dzieci

Oprócz ubezpieczenia na życie musisz także mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo swoich dzieci. Tutaj wybór konkretnego wariantu zależy tak naprawdę od tego, w jakim stopniu chcesz zabezpieczyć swoją pociechę. Jeżeli wybierzesz pakiet ubezpieczenia premium, to twoje dziecko otrzyma wsparcie w przypadku złamań, skręceń, zwichnięć, oparzeń, urazów oraz ran wymagających szycia. To wszystko możesz mieć za mniej niż 130 złotych w skali roku! Jeżeli jednak dysponujesz ograniczonym budżetem, to standardową ochronę dla dziecka wykupisz już za niewiele ponad 4 złote miesięcznie. Ograniczy to co prawda zakres ochrony, ale lepsze takie ubezpieczenie niż jego brak. Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji w kwestii tego, która ochrona przyda się twojemu dziecku, zajrzyj na stronę ubezpieczyciela, gdzie każdy z wariantów został szczegółowo opisany. Zwróć również uwagę na to, że inne zabezpieczenie będzie potrzebne dziecku, które każdego dnia uczęszcza na zajęcia sportowe, a inne takiemu, które preferuje przesiadywanie nad książkami. Pamiętaj jednak, że pewnych sytuacji nigdy nie da się przewidzieć, więc lepiej zawczasu wykupić ubezpieczenie niż później żałować, że się tego nie zrobiło i martwić o to, skąd wziąć pieniądze na leczenie swojej pociechy.

Najlepsze ubezpieczenie turystyczne

Z pewnością zaskoczy cię informacja, że do grupy najpopularniejszych ofert ubezpieczeń, a więc takich, z których klienci korzystają każdego dnia zaliczają się również ubezpieczenia turystyczne. Jeżeli jednak przemyślisz kilka istotnych spraw, przestanie cię to dziwić. Musisz pamiętać, że koszty leczenia w innych krajach mogą być bardzo wysokie, szczególnie że wszystkie kwoty podawane będą w euro lub innej walucie. Wiele osób przekonało się już niestety na własnym przykładzie, że z pozoru zwykłe złamanie ręki może skończyć się rachunkiem na kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Nie warto więc podejmować takiego ryzyka, szczególnie jeżeli regularnie podróżujesz w pojedynkę lub ze swoimi bliskimi. Odwiedzając stronę https://www.nn.pl/dla-ciebie/turystyka-i-hobby.html znajdziesz specjalny formularz, który pozwoli dopasować takie ubezpieczenie do tego, jakie kraje planujesz odwiedzić. Podając datę planowanego wyjazdu oraz powrotu i określając liczbę podróżujących uzyskasz najlepszą w danym momencie cenę. Podczas wpisywania ilości osób, które mają zostać objęte ubezpieczeniem zwróć uwagę na ich wiek, gdyż w innej rubryce wpisujesz osoby w przedziale 18-65 lat, w innej dzieci do 18 roku życia, a w jeszcze innej seniorów, którzy ukończyli już 65 lat. W dowolnym momencie możesz też zadzwonić do pracowników infolinii, którzy odpowiedzą na ewentualne pytania związane z zakresem lub zakupem ubezpieczenia drogą elektroniczną. Wyeliminuje to konieczność wizyty w placówce.

podobne wpisy

10 niesamowitych ciekawostek o kleszczach

Możliwość komentowania 10 niesamowitych ciekawostek o kleszczach została wyłączona

Czy obstawianie zakładów sportowych daje jakieś korzyści?

Możliwość komentowania Czy obstawianie zakładów sportowych daje jakieś korzyści? została wyłączona

Kolonia taneczna – nad morzem, w górach czy nad jeziorem?

Możliwość komentowania Kolonia taneczna – nad morzem, w górach czy nad jeziorem? została wyłączona

Zasady bezpiecznego grzybobrania

Możliwość komentowania Zasady bezpiecznego grzybobrania została wyłączona

Banderka podsalingowa

Możliwość komentowania Banderka podsalingowa została wyłączona

Co to jest TikTok?

Możliwość komentowania Co to jest TikTok? została wyłączona

Gdzie w podróż poślubną? Kilka porad

Możliwość komentowania Gdzie w podróż poślubną? Kilka porad została wyłączona

Czy brać wesele w zimie? Poradnik

Możliwość komentowania Czy brać wesele w zimie? Poradnik została wyłączona

5 interesujących faktów o kasynach online, o których warto wiedzieć

Możliwość komentowania 5 interesujących faktów o kasynach online, o których warto wiedzieć została wyłączona

Historia dziecięcych zabawek

Możliwość komentowania Historia dziecięcych zabawek została wyłączona

Europejskie festiwale muzyczne 2018 – jak dotrzeć

Możliwość komentowania Europejskie festiwale muzyczne 2018 – jak dotrzeć została wyłączona

Najlepsze zestawy do samodzielnego farbowania włosów w domu

Możliwość komentowania Najlepsze zestawy do samodzielnego farbowania włosów w domu została wyłączona

Create AccountLog In Your Account