10 najlepszych żartów Prima Aprilisowych świata

10 najlepszych żartów Prima Aprilisowych świata

10 najlepszych żartów Prima Aprilisowych świata

Możliwość komentowania 10 najlepszych żartów Prima Aprilisowych świata została wyłączona

Prima aprilis ciekawostki

10 (podobno) najśmieszniejszych żartów Prima Aprilisowych na świecie

W 1976 r. znany brytyjski astronom Patrick Moore oznajmił w radiu, że dokładnie o godz. 9.47 rano nastąpi jedyne w swoim rodzaju wydarzenie astronomiczne. Wyjątkowy układ planet miał spowodować zmniejszenie siły przyciągania. Moore powiedział słuchaczom, że jeśli podskoczą dokładnie w tym momencie, to przez chwilę będą unosić w powietrzu. Do radia zadzwoniły setki osób, które potwierdziły, że udało im się unieść.

W 1998 r. Burger King opublikował reklamy, w których ogłosił wprowadzenie na rynek „Whoppera dla Leworęcznych”. Kanapka miała mieć te same składniki, przesunięte o 180 stopni względem wersji dla praworęcznych. O nowy produkt  prosiły tysiące klientów.

Spaghetti, baseball i nieznany kraj

W 1996 r. amerykański fastfood Taco Bell ogłosił, że kupił historyczny Dzwon Wolności z Filadelfii. – W związku z tym planujemy zmienić mu nazwę na Taco Liberty Bell – oświadczył przedstawiciel firmy. Oburzeni mieszkańcy miasta zażądali oficjalnych wyjaśnień od rzecznika prasowego Białego Domu. Rzecznik odpowiedział, że Pomnik Lincolna w Waszyngtonie również został sprzedany i ma zostać przemianowany na Pomnik Forda Lincolna Mercury.

W 1957 r. telewizja BBC ogłosiła, że dzięki łagodnej zimie i innym skomplikowanym czynnikom, szwajcarscy rolnicy zebrali pierwsze plony spaghetti. Informacji towarzyszył materiał wideo, pokazujący uśmiechniętych farmerów zrywających makaron z drzew. Stacja telewizyjna otrzymała tysiące Brytyjczyków z pytaniem, jak wyhodować spaghetti w przydomowych ogródkach.

humor z zeszytów szkolnych śmieszne dowcipy najlepsze żarty kawały prima aprilis ciekawostki
1 kwietnia – Prima aprilis ciekawostki i najlepsze żarty Prima aprilisowe 🙂

Rok 1977 r. Brytyjski dziennik „Guardian” opublikował 7-stronicowy suplement z okazji jubileuszu San Seriffe – małej wyspiarskiej republiki usytuowanej na Oceanie Spokojnym. W serii artykułów opisano geografię i kulturę tego fikcyjnego kraju.

W 1985 r. magazyn „Sports Illustrated” opublikował artykuł o młodym graczu w baseball, który tak mocno rzuca piłkę, że osiąga ona prędkość 270 km/h. Niesamowite umiejętności chłopak miał zdobyć w tybetańskim klasztorze. Magazyn twierdził, że gracz trafi do teamu New York Mets. Kibice nowojorskiej drużyny byli wniebowzięci.

Pończochy, nowy gatunek zwierząt i Nixon

W 1995 r. magazyn „Discover” ogłosił, że znanemu biologowi Aprile Pazzo (po włosku „kwietniowy dureń”) udało się odkryć nowy gatunek zwierząt na Antarktyce: gorącogłowe, nagie świdry lodowe. Na głowach stworzenia miały mieć kościane płytki, które po rozgrzaniu umożliwiały sprawne przedzieranie się przez lód. Technika ta miała być używana do polowania na pingwiny.

Rok 1962. Szwecja miała tylko jeden czarno-biały kanał telewizyjny. W Prima Aprilis „ekspert” ogłosił na antenie, że dzięki najnowszej technologii widzowie mogą uzyskać obraz kolorowy. – Wystarczy tylko nałożyć nylonową pończochę na telewizor – powiedział. Mnóstwo osób próbowało.

W 1992 r. amerykańskie radio państwowe ogłosiło, że Richard Nixon znowu zamierza kandydować na prezydenta. Jego nowe hasło miało brzmieć „Nie zrobiłem nic złego i nie zrobię tego drugi raz”. Radiowi technicy wyprodukowali nawet klipy, w których Nixon (którego głos perfekcyjnie naśladował wynajęty aktor) ogłaszał powrót do wielkiej polityki. Żart wywołał falę telefonów od słuchaczy.

W 1998 r. newsletter zatytułowany „New Mexicans for Science and Reason” ogłosił, że władze stanu Alabama zdecydowały się na zmianę wartości liczby Pi z 3.14159 na „biblijną wartość 3,0”.

Prima aprilis ciekawostki: (c) SuperPolonia.info

> Prima Aprilis – tu więcej

podobne wpisy

Chełm. Parkowanie po polsku

Możliwość komentowania Chełm. Parkowanie po polsku została wyłączona

Humor. Jeśli wybierasz się do Australii

Możliwość komentowania Humor. Jeśli wybierasz się do Australii została wyłączona

10 najśmieszniejszych nazw polskich miejscowości

Możliwość komentowania 10 najśmieszniejszych nazw polskich miejscowości została wyłączona

Ciekawostki o celnikach

Możliwość komentowania Ciekawostki o celnikach została wyłączona

Humor z zeszytów

Możliwość komentowania Humor z zeszytów została wyłączona

Anegdoty o aktorach amerykańskich

Możliwość komentowania Anegdoty o aktorach amerykańskich została wyłączona

Śmieszne instrukcje obsługi

Możliwość komentowania Śmieszne instrukcje obsługi została wyłączona

Humor kolejowy. Dowcipy o podróżowaniu koleją

Możliwość komentowania Humor kolejowy. Dowcipy o podróżowaniu koleją została wyłączona

UFO w herbie miasta?

Możliwość komentowania UFO w herbie miasta? została wyłączona

Dobry Humor ma 20 lat

Możliwość komentowania Dobry Humor ma 20 lat została wyłączona

Kawały i dowcipy o Amerykanach

Możliwość komentowania Kawały i dowcipy o Amerykanach została wyłączona

Dowcipy na każdą okazję – na różne tematy

Możliwość komentowania Dowcipy na każdą okazję – na różne tematy została wyłączona

Create AccountLog In Your Account