Jak Liczyć Szanse i Poprawiać Wyniki w Kasynach Online?

Jak Liczyć Szanse i Poprawiać Wyniki w Kasynach Online?

Jak Liczyć Szanse i Poprawiać Wyniki w Kasynach Online?

Możliwość komentowania Jak Liczyć Szanse i Poprawiać Wyniki w Kasynach Online? została wyłączona

Kasyna internetowe działają wedle pewnej niezwykle istotnej zasady, a mianowicie – zawsze mają przewagę nad graczem. Może to być nawet minimalnie większa wartość, rzędu 1 czy 2 procent, jednak zawsze szanse są większe po stronie kasyna. Dlatego każdy z graczy musi sobie zdać sprawę z tego, że nie ma prostych rozwiązań na łatwe wygrane w kasynach. Istnieją jednak metody, dzięki którym można liczyć szanse, jak i poprawiać swoje wyniki. O tym opowiemy w naszym artykule

RTP i RNG, czyli podstawa

Każdy z graczy w kasynie online chce uzyskać najlepszą możliwą przewagę podczas grania w dowolne gry. Czy jednak gracze mogą uzyskać większe szanse na wygraną w kasynach? Zacząć powinniśmy od dwóch kategorii, które są niezwykle ważne dla nas. Pierwszą z nich niech będzie RNG. Za każdym razem, kiedy stawiamy zakład w kasynie i dochodzi do losowania, to nasz wynik jest w przypadku slotów losową kombinacją symboli wyświetlonych na bębnach, a w przypadku gier klasycznych układem kart, miejscem, gdzie zatrzyma się kulka na ruletce. 

Kasyna dbają o to i są zobowiązane do korzystania z generatorów liczb losowych. Są to programy, które mają zapewnić jak największą zmienność losową, warunki identyczne, jakbyśmy mieli do czynienia z prawdziwą maszyną czy stołem do blackjacka. Obliczając losowy wynik gry, program RNG bierze pod uwagę szereg zmiennych, co finalnie decyduje o rezultacie losowania. Oczywiście należy mieć na uwadze, że kasyna korzystają z certyfikowanych gier pod względem RNG, więc nie da się w nich wpływać na wynik.

Z RNG poniekąd związany jest kolejny czynnik, a mianowicie Return To Player. Jest to procent, na jaki możemy liczyć w przypadku wypłaty z danej gry. Jest to jednak prezentowane w dłuższej perspektywie, przez co wskaźnik RTP nie wskazuje, ile pieniędzy wyplacalne kasyna internetowe powinny nam zwrócić po postawieniu określonej ilości zakładów. W przypadku gier elektronicznych RTP jest wynikiem symulacji setek tysięcy, a nawet milionów zakładów. Dopiero dzięki tak wielkiej liczbie danych producent gry może ustalić, jaki jest teoretyczny zwrot dla gracza. Jeśli wynosi on 95%, to niby powinniśmy się spodziewać, że przy zakładach na 1000 złotych, zwróci się nam co najmniej 950 złotych. W rzeczywistości jednak mamy do czynienia z wartościami teoretycznymi, więc nie można mieć pewności dokładnie takiego zwrotu pieniędzy. Wskaźnik RTP będzie miał jednak dla nas bardzo duże znaczenie przy wyborze gry i obstawianiu zakładów.

Czy mamy wpływ na szanse na wygraną?

Bez wątpienia niezbędne do podejmowania decyzji dotyczących obstawianych zakładów, jest najpierw zrozumienie tego, w jaki sposób same kasyna mają wpływ na nasze szanse. Jak już wspomnieliśmy, spoglądając tylko na teorię, możemy sugerować się tym, że im wyższy jest w kasynie procent wypłaty na danej grze, tym większe powinny być nasze szanse na sukces. Jednak nie tylko tym należy się sugerować. 

Jednym ze sprawdzonych od lat sposobów jest skupienie się na grach z najniższą przewagą kasyna. To w głównej mierze gry klasyczne jak ruletka, poker, blackjack i bakarata, gdzie w przeciwieństwie do slotów online, można wybierać najbardziej bezpieczne zakłady. W sieci bez trudu można znaleźć dokładną rozpiskę tego, jak prezentują się w danej grze szanse na poszczególne zakłady. Świetnie to jest w szczególności zaprezentowane na przykładzie ruletki, gdzie nie tylko mamy procentowe szanse na wygraną w każdym zakładzie, lecz także na to, aby sprawdzić, jakie są teoretycznie szanse na trafienie tego samego koloru kilka razy z rzędu.

wyniki w kasynach online
Jak poprawić swoje wyniki w kasynach online?

Jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na wygrane w kasynach, to zawsze możemy zdecydować się właśnie na te gry, które dają nam właśnie największe prawdopodobieństwo wygranych. W przypadku bardziej klasycznych pozycji mowa o:

  • > Blackjacku z szansami na poziomie 99,54%;
  • > Wideo pokerze – 99,26%;
  • > Bakaracie – 98,99%;
  • > Francuskiej ruletce – 98,65%;
  • > Kościach – 98,64%;
  • > Pokerze trzykartowym – 98,24%;
  • > Europejskiej ruletce – 97,30%.

Jak zatem widać, niektóre gry mają cechy, zakłady, budowę, które dają nam szanse na wygrane powyżej 99%, co tylko sprawia, że wydają się bardziej atrakcyjne dla graczy. Oczywiście wciąż mówimy o szansach teoretycznych i nie jest powiedziane, że przegramy 10 czy 20 zakładów pod rząd na ruletce czy blackjacku. Jednak zawsze są to wartości, które dają nam większą pewność niż choćby w przypadku slotów online.

Jak poprawiać wyniki, zwiększać szanse?

Wedle znanej maksymy – praktyka czyni mistrza, powinniśmy ją stosować również w przypadku kasyn internetowych. Tak się akurat składa, że nie musimy zostać od razu rzuceni na głęboką wodę, dzięki czemu mamy szansę lepiej poznać niektóre gry. Przede wszystkim polecamy dwie sprawdzone metody:

  • > Poradniki online – w sieci bez trudu można znaleźć mnóstwo poradników związanych z obstawianiem zakładów na grach klasycznych. Dzięki temu można dowiedzieć się, jakie są zasady, jak należy i w jaki sposób obstawiać zakłady na ruletce, pokerze czy blackjacku. Często są to poradniki wideo, które można zobaczyć na YT. Niektórzy gracze dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami, stosowanymi strategiami.
  • > Gry za darmo – nic tak jednak nie pomaga, jak możliwość skorzystania z gier za darmo. Zarówno same kasyna, jak i wiele stron internetowych, gwarantuje nam dostęp do gier w wersji demo. To praktycznie te same gry, gdzie można obstawiać prawdziwe pieniądze. Różnica tkwi jednak w tym, że zamiast realnych środków mamy takie, które służą do zabawy, treningu, jak i symulacji. Można zatem grać bez ryzyka i uczyć się każdej interesującej nas gry. Potem może to zaowocować o wiele lepszą wiedzą i doświadczeniem.

Stosując obie te metody, można mieć realny wpływ na mniejsze lub większe wyrównanie szans z kasynem. Nie można także zapominać o tym, że korzystanie z bonusów kasynowych, także może mieć istotny wpływ na zwiększenie naszych szans na wygraną. Wiąże się to choćby z tym, że darmowe spiny bądź też dodatkowe pieniądze to zawsze extra kasa do wydania, a więc i większy budżet, więcej możliwych zakładów do postawienia.

Ostatnią rzeczą, o której chcielibyśmy wspomnieć, jest opcja korzystania ze strategii hazardowych. To między Martingale, d’Alembert, Oscar’s grind, Labouchere czy Fibonacci. Oparte są na dawnych obliczeniach matematycznych, zwłaszcza związanych z rachunkiem prawdopodobieństwa. Nie zwiększają one szans na wygrane, lecz mogą pomóc zdobyciu minimalnego zysku w kasynie. Dzięki wartościom RTP i informacjom w sieci można łatwo obliczać teoretyczne szanse na wygrane. Jeśli jednak zależy nam na poprawie wyników, to trenujmy, korzystajmy z bonusów, strategii oraz poradników innych graczy.  

1386 / zawsz

podobne wpisy

Cryptocurrency Trading: The Most Traded Cryptocurrency List

Możliwość komentowania Cryptocurrency Trading: The Most Traded Cryptocurrency List została wyłączona

Jakie odszkodowanie za uszkodzenia palca w trakcie pracy w UK?

Możliwość komentowania Jakie odszkodowanie za uszkodzenia palca w trakcie pracy w UK? została wyłączona

Fajerwerki – atrakcja na wesele

Możliwość komentowania Fajerwerki – atrakcja na wesele została wyłączona

Paydafecard i inne płatności w kasynach online

Możliwość komentowania Paydafecard i inne płatności w kasynach online została wyłączona

Jak jeździć samochodem w zimie

Możliwość komentowania Jak jeździć samochodem w zimie została wyłączona

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele?

Możliwość komentowania Ile kosztuje karykaturzysta na wesele? została wyłączona

Polskie kasyna internetowe i dźwięk

Możliwość komentowania Polskie kasyna internetowe i dźwięk została wyłączona

Piłka nożna. Najnowsze doniesienia z rynku transferowego

Możliwość komentowania Piłka nożna. Najnowsze doniesienia z rynku transferowego została wyłączona

Uważaj na brudne banknoty

Możliwość komentowania Uważaj na brudne banknoty została wyłączona

Reisefieber czyli stres przed podróżą

Możliwość komentowania Reisefieber czyli stres przed podróżą została wyłączona

Kołobrzeg nad Bałtykiem – miasto wypoczynku

Możliwość komentowania Kołobrzeg nad Bałtykiem – miasto wypoczynku została wyłączona

A może wesele w październiku?

Możliwość komentowania A może wesele w październiku? została wyłączona

Create AccountLog In Your Account